V ktorom som týždni?

veronikahm
22. feb 2014

Ahojte dievčence, neviete mi prosím poradiť koľkom týždni som? Neviem sa dočkať do pondelka 😒 podľa krvných testoch som mala hladinu 540 a posledná ms bola 25.12.2013. Veľmi sa tešíme lebo je to naše prvé a už dlho sa snažíme. Dakujem 😅

strihalka
22. feb 2014

@veronikahm promin, ale to je podle me hrozne malo....to by si mela byt uz v 9tt.... a to by meli byt uz taketo hodnoty...25 700 – 288 000 podle me si po missed abort ☹

livi28
22. feb 2014

@veronikahm ty nikoho radšej tu nepočúvaj a nič nečítaj a nestresuj, pekne, počkaj na výsledky od doktora..držím palce

veronikahm
autor
22. feb 2014

aj keď som mala príznaky? bolesti v krížoch pred týždňom, bolia ma prsia a mam modre cievky po nich? 😖

afrika
22. feb 2014

@veronikahm mávala si stále pravidelný cyklus?

veronikahm
autor
22. feb 2014

@afrika no pravaveze nie a dal mi aj vyvolavacku a povedal ze aby som si este pre istotu o 4dni urobila test a boli II hned som utekala na krv. 🙂

veronikahm
autor
22. feb 2014

samozrejme ms neprisiel

chastity
22. feb 2014

možeš byť v takom piatom, šiestom týždni. Poslednou menšturáciou sa až tak neriaď, kedže si nemala pravidelné cykly. Ešte je možno otázka, kedy si prišla na to, že si tehotná. Nech sa darí!

majka99999
22. feb 2014

@veronikahm mas to HCG velmi nizke, viac ti povie tvoj gynekolog, premera dutinku/plod a to stanovi, ako si daleko.

veronikahm
autor
22. feb 2014

minulý týžden v sobotu testom a vo štvrtok z krvi. Dakujem

majka99999
22. feb 2014

@chastity presne, ja som mala negativny test este 5+0

dolezite je, kedy test zachytil tehotenstvo a kedy ti zacali priznaky.

karin_33
23. feb 2014

@veronikahm ja som tiez poslednu 25teho a som cca v tom 9tt

ematko29
23. feb 2014

@veronikahm Ked máš nepravidelnú menštruaciu,tak sa neboj isto si mala ovuláciu neskoro.Preto ti neporadime v ktorom si ttýždni.Neboj určite to bude v poriadku 🙂Preto máš aj nižšie hcg lebo ovu bola neskôr.

veronikahm
autor
24. feb 2014

Ahojte, tak dneska som uz videla fazulku 😀 este ma poslal na sono pre istotu a povedal ze je to na 4tt alebo 5tt

janka1989ya
24. feb 2014

ahoj , ja som mala dostať MS 23.12.2013 a mala by som byť v 9tt -presne budeme vedieť o týždeň -som objednaná gynekologičke..pretože mi presunula termín ,tak som bola u iného dr.lebo už som to nevydržala a chcela som vedieť ,či s drobčekom je všetko ok..povedal ,že informačne 7+2
tak tiež som zvedavá 🙂Držíím palce

mirkava
24. feb 2014

@veronikahm počíta sa to podľa posledného dátumu ms takze si v 9 týždni 🙂 gratulujem

veronikahm
autor
27. feb 2014

takze po dnesnom sone to uz viem cca 6tt+1 uz sme aj videli srdiecko bije ao zvon :D

hanmina
3. apr 2014

Ahojte, bola som u gynekológa a povedal mi, že som v 9tt ale vidí len embryo a nie plod.. Mám prísť o 2 týždne opäť na sono a ak sa to nezmení, tak budem musieť ísť na zákrok... Čo si o tom myslíte? Mohol sa pomýliť v termíne alebo už mám rátať s tým najhorším a zmieriť sa s tým? 2 týždne je strašne dlhý čas a zbláznim sa z tej neistoty. Mám aj kŕče v podbrušku :( Ďakujem za odpovede...

danka72
3. apr 2014

@hanmina A srdiečko bilo? Ak ti však lekár kázal prisť o dva týždne stále je tam šanca! Ak by šanca nebola, okamžite by ťa dali objednať na zákrok. mysli pozitívne, zamestnávaj mysel čo najviac iným, aby si sa "nezbláznila". Ja som podobné preživala pred cca 3týždňami keď v 7tt ešte nebilo srdiečko, po dvoch týždňoch OK a vtedy sa zistilo ze som 8 dni pozadu oproti ms.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre