V 7tt mi na ultrazvuku řekli ze mým dvoum embr. netluče srdíčko.

kiklop7366
30. júl 2019

Dobry den v 7tt +3 jsem byla na ultrazvuku, kde mi rekli ze mym 2 embr. Netluce srdicko a at ocekavam samovolny potrat.. pres to me domluvili dalsi ultrazvuk za dva tydny. spinila jsem 2 tydny, ted jakousi nahodou to od vcerejska zmizelo. Kdyz jsem byla poprvy na ultrazvuku rekli mi ze to skoro nemuzou najit a to jsem byla podle vypoctu v 5tt ted ze to neodpovida velikosti na 7tt a ze netluce srdicko.cetla jsem tu hodne! Buducekat

danushik
30. júl 2019

zvlastne, ze ti uz v 7tt povedali, ze nebije srdiecko ked niektorych to vidia az c 8tt, v ojedinelych pripadoch este neskor... nevesaj hlavu...

daniella30
30. júl 2019

@kiklop7366 drzim palce...

fialka1318
30. júl 2019

@kiklop7366 ahojky srdiecko im este tlct nemusi a lekar ta len pripravil na to ze moze byt aj zle ☹ ono to asi vzdy tak povedia co som pisala s babami ze ked pridu na kontrolu a nieco sa mu nezda tak povie ze sa treba aj na potrat pripravit a ze este netlcie srdiecko ale nemusi to tak byt 🙂 moze sa stat ze o tie dva tyzdne prides na kontrolu a budu obidve bit jak zvon 😉 mozno len neskorsie doslo k oplodneniu a preto aj tak neskor reaguju urcite nezufaj vsetko rozhodne ultrazvuk o dva tyzdne 🙂 si baby ked im srdiecko zacalo byt az v 8-9tt 🙂 takze nic si z toho nerob a dufam a prajem ti to nech sa srdiecka rozbuchaju a das vediet dobru spravicku 🙂 drzim prsteky 😉

e1i
30. júl 2019

7+3 je uz osmy tyzden. nam teraz bilo srdiecko v 6+4. ked sme boli takto v 7+1 predtym, tiez nic nebolo a bol missed abort.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre