Únava v prvom trimestri

mnamkacik
14. júl 2015

Som stále unavená, chce sa mi spat.. .už naobed, poobede a večer by som najradšej už o 7 bola v posteli. ...je to normálne

zita19
14. júl 2015

v tehotenstve ano

mnamkacik
autor
14. júl 2015

Bude to tak celé tehotenstvo?

sibalka21
14. júl 2015

ano

zuzkavladko
14. júl 2015

Ja som v 12tt a unava ma drzi od zaciatku tehu. Najhorsie to je okolo obedu a vecer okolo 19-20h uz drichmem...az do rana samozrejme 😀 Je to normalne v tehotenstve, vraj by to malo v druhom trimestri prejst.

sibalka21
14. júl 2015

@zuzkavladko unava ta bude drzat cele tehotenstvo, cim bude brucho vacsie tym viac unavena budes

zita19
14. júl 2015

@mnamkacik moze to tak byt, nemusi. Ale spi kym sa da. Potom sa par rokov poriadne nevyspis.

mnamkacik
autor
14. júl 2015

Ste ma potesili 😉
Zatiaľ spim vždy keď môžem, aby som bola v pohode.dúfam že to spuntik ocení a nebude mi to ale neskôr vracať v opačnom zmysle ako napísala zita19.

Ešte jedna otázka na vás zienky bolia ma kríže a po sexepodbrusko ale len chvíľku

slivuska
14. júl 2015

ja som zo zaciatku chodila spavat aj o piatej a spala nonstop do rana, ale po tych troch mesiacoch to preslo a teraz normalne fungujem 🙂

eeffka
14. júl 2015

@mnamkacik ja som vstala , isla do prace, prisla o 5 do 7 spala, daco zjedla a o9 spala zase 😀
noa potom som sa 5 a 2,5roka nevyspala... takze spi!!! kym sa da 😀

bonaqa2013
14. júl 2015

pri 2 tehu som mala to isté.... neustále sa mi chcelo spať.

07022007
14. júl 2015

začiatok únava po 4 mesiaci ok, dalo sa a teraz ku koncu zaspím aj keď stojím ..... celú noc nespím budím sa a cez deň neskutočná únava....

diana20
14. júl 2015

@mnamkacik ja som na začiatku stále bola unavená tiež, ale v druhom trimestri ma to prešlo, iba nevládzem veľa toho spraviť naraz a veľa chodiť, ale unavená nie som.. Teraz začínam tretí trimester a som trochu viac zase unavená.. Ale druhý trimester by mal byť taký pohodový, možno nebudeš až taká unavená..

nikiinka
14. júl 2015

No ja som len v 10tt. a tiez sa mi chce stale spat.. teraz sa mi zda ze kusok menej, ale ked som bola v 7 tt, som bola extra unavena.. uz som v robote nemohla vydrzat a tesila som sa len na postel.. 🙂

luciferkax
14. júl 2015

neboj, druhý trimester bude lepší, a ten tretí zasa prespíš :D ja spávam teraz tri hodiny na obed, a večer tým pádom vydržím do desiatej haahahaha

zuzanka2905
14. júl 2015

Ahojte aj vas ked ste take unavene bolieva hlava lebo mna dnes hrozne som v 7tt je mi v kuse zle zaludok a hlava je na denom poriadkua o unave ani nehovorim doma mama 3rocnu nezbednicu tak aj to da zabrat ale pri malej mi az tak nebolo zle

petulda333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
scorpion82
15. júl 2015

Ahojte, od 5-10 tyzdna som bola velmi unavena a teraz od 11 sa citim ako rybicka. Ziadne stavy, unavana, nic nepocitujem. Drzte sa.

mnamkacik
autor
15. júl 2015

scorpion82 konečne pozitívna správa.

lubka88
15. júl 2015

ja som v 8tt spím s mojim malím synčekom doobedu a večer sa velmi premaham aby som nešla spať s ním už o osmej ..... druhý trimester bude lepší a tretí zas tažší ale stojí to za to

mnamkacik
autor
15. júl 2015

Jeej ďalšiA MARCOVKA skvelé l

adka_pajerska
15. júl 2015

@zuzkavladko ahoj ja som v druhom trimestri a este ma to nepreslo🙂

zuzkavladko
15. júl 2015

@adka_pajerska no uvidime ako to bude, zrejme je to dost individualne ako citam 🙂 Ja sa zatial riadim sestrami, ktore maju za sebou po dve tehotenstva a v druhom trimestri prekypovali energiou. Tak pevne verim, ze u mna to tiez tak bude 🙂

juzanka151
15. júl 2015

uplne normalne prvy trimester som asi cely prespala 🙂

miskaska
15. júl 2015

@mnamkacik unava v prvom trimestri je normalna. V druhom trimestri zmizla a uz som plna energie 😀

luciaros
31. júl 2015
lenkabukviarova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre