Únava a nevoľnosť na konci 6. týždňa

janap358
28. sep 2020

Ahojte.som na konci 6tyzdna a rano pociťujem strašnú nevoľnosť a strašnú únavu. Dnes som zamiešala malu do škôlky,prišla som a išla som spať. Spala som s prestávkami do 12:30...a stále som unavená. Ako ste toto riešili? A ešte ráno idem do práce v stredu a vstávam o 4:00..neviem ako to dám keď teraz mám problém doma.poradite mi?

siegi
28. sep 2020

@janap358 ja som v 10tt a unava a nevolnosti ma trapia uz 5 tt. Asi ta nepotesim, mne na to nic nepomohlo. Po prvom trimestri sa to zvykne zlepsovat

luulinkaa
28. sep 2020

Musíš proste iba vydržať a späť vzd, keď sa ti dá, po prvom trimestri to prejde 🙂

janap358
autor
28. sep 2020

A ako ste to prežili v práci?

janka_266
28. sep 2020

@janap358 ja som to tiež tak mala na začiatku, snazila som sa chodiť čo najskôr do prace, aby som mohla čo najskôr ísť domov a spať 😂

luulinkaa
28. sep 2020

@janap358 normálne chod späť co najskôr ako sa ti dá. Aked prídeš z prace veľa oddychuj.

tosomja
28. sep 2020

@janap358 ja som zaspavala aj postojačky v práci 😂😂 pomáhala mi voda s citrónom a veľa ľadu, ale to bolo leto.

janap358
autor
28. sep 2020

No robím v Lidly tak to je pass

mtoth
28. sep 2020

@janap358 nepotesim, som v 22tt a prave som sa zobudila po 2h poobednom slofiku. V 1. Trimestri som vedela prespat aj cely den, vlastne som iba spala a vracala cele dni. Vracala som velmi vela, tak ma moja gyn dala PN. Aj som rada, lebo si mozem oddychnut.

janap358
autor
12. okt 2020

No baby bola som v stredu u gynekológa...dal ma na PN..to som rada.lebo každý deň mi je zle. Vraciam,brucho má bolí,stále len ležím ....ani pri malej neviem byť keď príde zo škôlky. 🙄 Neviem ako to vydržím

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre