Top vitamíny v tehotenstve

14. sep 2020

Ahojte, ktoré vitamíny užívate počas tehotenstva ? Okrem kyseliny listovej ..

pribinak
14. sep 2020

Čerstvé ovocie, zelenina a orechy. Pokial si zdravá ty aj dieta, tak žiadne umele vitamíny nepotrebuješ

chrumka333
14. sep 2020

Nič som neužívala, ale každý deň 2-3 ks ovocia a 2-3 ks zeleniny

janka_266
14. sep 2020

Zatiaľ nič 😂prvé 3 mesiace raz za 2-3 dni kyselinu listovú a teraz jedine čo uvažujem je vápnik, ale vždy sa na to zabudnem spýtať doktorky

alikal
14. sep 2020

Jamieson tehotenske vitaminy, pri prvej mi ich niekto odporucil ze su dobre. akoze pokial mas v pohode tehu nemusis, ale ja som aj pri prvej prevracala aj teraz cele 4 mesiace, takze som potrebovala nieco navyse kedze som chudla, padali mi vlasy a mala som herpes kazdy tyzden

saskia_98
14. sep 2020

Ja som brala ladevita alebo tak nejako .. Ale mne bolo cele tehu zle, cize normalna strava a ovocie a zelenina nepripadala do uvahy, inak by som nebrala asi nic.

kittykat22
14. sep 2020

ja byt tebou beriem magnezko. Brat vitaminy pokial nemas deficit nie je moc dobre, pretoze vitaminy maju podskupiny. Napriklad ked si kupis dajme tomu vitamin D, tak v lieku je len jedna podskupina, tou nakrmis telo, a ono potom automaticky pusta vitaminy zo zvysnych podskupin. Je dobre zvysit vapnik a magnezko + kyselina listova. To je taka fajn kombinacia.

dada0902
14. sep 2020

Laadevita tam mas vsetko

zuzkamargit
14. sep 2020

prírodné vitamíny, ak nie je zeleninovo-ovocná, odporúčam vitamíny od Nahrinu

metuzalem
14. sep 2020

Ladeevita od zaciatku. Trimestrove balenie je výhodnejšie.

diaalex
14. sep 2020

Femibion od začiatku do konca 🙂 a nie, nenarodila sa mi mega malá ako niektoré píšu 🙂

mlska19
14. sep 2020

V prvom trimestri len kys.listovu,od druheho beriem Femibion 2.Doktorka mi to odsuhlasila,mam vytestovaneho malo vitaminu D,a celkovo musim povedat,ze odkedy to beriem,mam aj lepsiu kvalitu pleti a prestali mi padat vlasy.Hoci jem aj vela ovocia a zeleniny.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikpa
14. sep 2020

@alikal ja som z tehu vitamínov od Jamiesonu prevracala tiež zopár týždňov kym som prišla na to, ze je to z nich

potvorka88
14. sep 2020

Ja som brala len kyselinu listovu a jedla pestru stravu. Vela ovocia, zeleniny, strukoviny, maso. Pokial si zdrava a stravujes sa normalne nic netreba

nevenka
14. sep 2020

@nikpa ja som si kupila Yarillo Einstein a mna zase prehanalo, ale tak 3 dni a potom chvilku klud a zase. Kym som sla na chalupu a zabudla som si dat a potom som zistila, ze to z nich bolo. Uz som v 25 tt a je mi z nich tazko na zaludok, tak si zobnem raz za cas. Uz to nevyhodim, ked som to kupila 🙈

alikal
15. sep 2020

@nikpa ja to nemam z nich, teraz som ich zacala brat az po dvoch mesiacoch vracania ked som zacala chutnut

matika77
7. nov 2022

Ja som si kúpila na odporúčanie môjho gynekológa toto https://www.mojalekaren.sk/vyhladavanie/?idx=ni... a veru ani som nevedela že som tehotná, žiadne nevoľnosti nič

johana7777
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre