Tmavožltý výtok na začiatku tehotenstva

13. máj 2021

Ahojte, prosím o radu. Som na začiatku 9tt, a už dlhšie mam žltý výtok bez zápachu a svrbenia. Nemám žiadne ťažkosti, ale trochu som nesvoja z tej farby... Je tmavý, silno sfarbený do žlta. Lekár mi neurobil žiadne vyšetrenie s tým, že do 12tt nechce dávať žiadne lieky, ak nemám iné ťažkosti ako sfarbenie. Stretli ste sa s týmto niektorá? Ďakujem vopred.

kkovacovak
13. máj 2021

Mávam žltý aj zelený a je všetko v poriadku. Dokonca rôzne konzistencie. Takže sa nebojte. Pokiaľ nemáte nejaké iné problémy tak mi dr povedala ze je všetko ok. Tiež to zakaždým dr spomínam.

autor
13. máj 2021

@kkovacovak ďakujem krásne za odpoved... Hneď som pokojnejšia ❤️

miska992
14. máj 2021

Aj ja to tak mam

konikkon
14. máj 2021

Ahoj. Ja končím 10tt a od začiatku tehotenstva mám výtok biely s nádychom do žlta, hojný. Nesvrbi, nepali, nespôsobuje mi žiaden diskomfort. Lekárovi som to hovorila a nijak to neriešil, vraj telo si niekedy urobí prirodzenú bariéru, aby sa dovnútra nedostala infekcia, že je to ok. tiež mám obavy so všetkých tých mikoz a kadečoho. Ale verím teda, že lekár vie, čo robí...

luci_ba
14. máj 2021

aj ja mam, jemne sfarbeny do zlta, myslim ze ak ta nič nepali a nesvrbi, bud v klude ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre