Test so sódou bikarbónou

ameema
16. dec 2022

Ahojte, robila ste si niektorá tento test so sódou bikarbónou aby ste zistili pohlavie bábätka?
Nám test vyšiel presne tak ako nám lekár určil pohlavie, vyšlo to aj zopár kamarátkam v mojom okolí. Ako u vás? Vyšlo tak ako aj naozaj bolo?

lia2022
16. dec 2022

@ameema Nie , mne to nevyšlo. Vyšlo mi že bude dievčatko a čakala som chlapca. Spravila som si to len zo zaujímavosti , nie že by som tomu verila alebo sa nedajbože na to spoliehala..niekomu to môže ukázať správne keďže je to vždy 50/50percent. Tak isto keď si aj ty tipneš pohlavie..bud alebo 😁

ameema
autor
16. dec 2022

@lia2022 tiež som to robila len zo zaujímavosti, deň pred sonom kde mi lekár povedal čo čakáme preto ma to aj zaujíma že či sme mali len šťastie alebo vyšlo viac ženám 😊

veronika3110
16. dec 2022

@ameema ja tiež zo srandy len a vyšlo.. ale tak je to 50/50.. občas sa to musí trafiť 😂

maribell
16. dec 2022

Nie, nevyšlo to

bukajka_mata
16. dec 2022

Robila som si takýto test niekoľkokrát a výsledok bol raz taký raz taký.

noami12
16. dec 2022

@ameema v prvom tehotenstve som to tiež len tak zo zvedavosti skúšala a vyšlo. Teraz v druhom ma to ani nenapadlo skúsiť ešte 😀 ale iba tak zo zaujímavosti vyskúšam ci aj tento x to vyjde, ale samozrejme nespolieham vôbec na takýto test 🙂

surama
16. dec 2022

@ameema Vyslo mi dievca a bol chlapec :D

viestta
16. dec 2022

Ano, skusali sme, pre istotu obidvaja. Ja som cakala dievca, chlap chlapca. Chlapov vysledok bol spravny

simonkaa27
16. dec 2022

podla mna nie je ziaden zaruceny test, ktory ti na sto percent ukaze pohlavie. vsak ono aj doktor sa moze kludne v tom zmylil a nie este soda bikarbona :D

slavomira236
16. dec 2022

@ameema nič som netestovala ani pohlavie som nevedela a bolo také aké som myslela že bude pri všetkých bolo prekvapko na sále az...

konikkon
17. dec 2022

@ameema ak by to skutočne fungovalo, sona by boli zbytočne a každý by si test urobil doma 😂

lencisko
17. dec 2022

@ameema skušala som zo zvedavosti a vyšiel tak ako aj lekárka povedala👍☺️

zuzinka888
17. dec 2022

Ja dam trochu z ineho. Sa hovori, ze ak chces chlapca mas dat pod postel sekeru ak dievca hrable. My sme mali sekeru( valasku- manzel mal pod postelou v krabici kroj a vystroj- folklorista) takze mame chlapca. 😂✌. Je to vzdy 50:50 niekomu vydari niekomu nie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre