Tehotenstvo a zlé týždne

22. feb 2023

Ahojte baby podľa všetkých kalkulačiek mi vychádza že by som mala byť 8+4 týždni dneska som bola u gynekológa a povedal mi že som v 6+4 týždni a že som mala posunutú ovuláciu .. ale posledné krámy som mala 25.12 a tehu test som si robila clear blue 27.1 a ukazoval mi 1+2 čo presne sedelo pretože sex sme mali od 10 až 15 januára potom už nie mohla teda spermia čakať dva týždne na oplodnenie ????? ...mala ste to nejaká takto ? Dúfam že bude všetko v poriadku :(

jj298
22. feb 2023

Spermia urcite na nic necakala.. aj mne to nevychadzalo..bola som na umelom 1.3. Takze logicky by mal byt termin porodu cca 1.12. A vypocitali mi ho na 14.11. Aj mi to doktor vysvetloval ale nepochopila som to.🙈

deti95060810
22. feb 2023

2 týždne isto nečakala spermia kdesi za zákrutou...🙂
môže byť že plod bude menší...kým bije srdiečko všetko OK

anavixy
22. feb 2023

No ak si mala posunutu ovulaciu, tak to uplne kludne tak moze vychadzat… ci zle ratam?
uvidis dalej ako bude plod rast

sim_icek
22. feb 2023

Ja som tiež všetko mala presne vysledované, poznačené a došla som k doktorke a tam úplne iné vyšlo 😃🤷🏼‍♀️ ako prvorodička som si lámala chvíľu nad tým hlavu, ale potom som sa na to vykašľala keďže malý bol v poriadku. Už má dva roky je úplne v poriadku 🤗

nikolienka28
22. feb 2023

Nechcem ta strašiť. Mala som to isté. Skončilo to MA.

petruska173
22. feb 2023

Aj ja som prišla na kontrolu 9+0 a doktor že otehotnenie nastalo týždeň po ovu takže 8+0, na prvom veľkom ultrazvuku to presne sedelo tak jak pri prvej kontrole. Teraz som 17+0 a zatiaľ všetko v poriadku.

autor
22. feb 2023

@deti95060810 veľmi pekne ti ďakujem za ukludnenie 🙂

autor
22. feb 2023

@anavixy asi áno som to počítala a nejako by to malo vyjsť 🙂 čiže som kľudná už 🙂

anavixy
22. feb 2023

Držím palce 🍀😊 bude este vela stresov, kym zacne kopat a potom zase stresy preco prave nekope 🙈😃

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre