Tehotenstvo a sex

29. dec 2022

Ahojte dievčatá prosím pomôžte poraďte a vopred píšem blbé komentáre si nechajte pre seba
Začnem tak že 25.11 som mala poslednú menštruáciu dva týždne som chorá už minulý týždeň asi som brala antibiotiká sumamed na tri dni nič nepomohlo ani medeciny tak som šla pred vcerom ku doktorke 27.12 predpísala mi antibiotiká biseptol v ten deň som mala dostať menštruáciu cítila som mierne bolesti v podbrušku tak som si myslela že za blížia krámy lebo mám aj tu aplikáciu menštruačný kalendár a a presne podľa nej som aj dostávala krámy..
Mala som taký divný pocit jak keby mi dačo povedali vo vnútri že mám si ísť kúpiť test tak som šla kúpila spravila som ho 27.12 a vyšiel pozitívny neviem v kolkom týždni som nebola som ešte ku doktorovi a mám na vás takú otázku či môžem mať s mužom normálne sex ? Som prvý krát tehotná som trošku vystrašená je to pre mňa trošku zvláštne a mám aj mierne bolesti v podbrušku preto sa pýtam vraj je to normálne že za maternica zväčšuje ? A tak .
Prepáčte za tie chyby a gramatiku 🙏

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinaju
29. dec 2022

Sex mat môžeš ak nemáš ťažkosti špinenie/krvácanie. Lieky prediskutuj s lekarom.

petamich
29. dec 2022

gratulujem! 🙂 vo vacsine pripadov ak je tehotenstvo bez nejakych problemov samozrejme mozete normalne mat sex, teda ak normalne neznamena nejake velke orgie a pod. to by som zvazila (srandujem), tie pocity ako pred menstruaciou su velmi caste, ak nespinis a pod. tak pokojne mozete mat sex

autor
29. dec 2022

@petamich ďakujem pekne nie nekrvacam ani nešpinim len mam také mierne bolesti v podbrušku skoro celý deň

jujala
29. dec 2022

mozes robit vsetko, vsade a kedykolvek pokial Ti to nesposobuje bolesti/problemy. Ale ja to mam tak vseobecne i v zivote a so vsetkym...proste kym to Tebe vyhovuje tak je vsetko naporiadku. Telo samo Ti povie toto ano, toto nie.

kundiboo
29. dec 2022

Ak nešpiníš a nemáš bolesti, tak môžete normálne sexovať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre