Tehotenstvo a obavy z mimomaternicového tehotenstva.

petasovova
13. jan 2020

Ahojte ☺️ chcem sa opýtať....vie mi niekto povedať do doktora idem v pondelok 20.1. na prvú kontrolu po pozitívnom tehotenskom teste no ja sa bojím či všetko bude v poriadku. Dá sa pomocou tehotenských testov zistiť či to nie je mimomat.?? Myslím že ak čiarka je stále silná a neslabne je to v poriadku?? Robím testy každý 2-3 deň. Ďakujem

bublinka1426
13. jan 2020

takto sa stresovat hned na zaciatku, co budes robit dalsich 9m? klud. nestresuj,. uvolni sa. tes sa. 20.1 mas za chvilku 🙂 uvidis kukne ti urobi vysetrenie a padne ti kamen zo srdca. prajem vsetko dobre. neboj bude dobre.

mariska1989
13. jan 2020

@petasovova hlavne kľud ak by to bolo mimomaternicové tak by si mala mať nejaké bolesti ,,nad takým ani nerozmýšľaj. Určite je všetko v poriadku a testy už nerob😁

petasovova
autor
13. jan 2020

Ďakujem za povzbudenie 🤗 len je to moje prvé tehotenstvo tak zato stresujem ☺️

hennyinnsbruck
13. jan 2020

Ked test pekne silnie, nemáš nejaké mega bolesti, alebo špinenie, na 99.99%je vše ok😉😉

bublinka1426
13. jan 2020

@petasovova je prirodzene sa bat. ale zase vytvarat hned cierne konce a zavery...kamoska mama mimom. teho ale ona mala silne bolesti tusim takze to nebolo prirodzene teho. neboj mysli pozitivne, bude dobre

petasovova
autor
13. jan 2020

@hennyinnsbruck sem tam mám len pichnutie v podbrušku a špinenie našťastie nie je

hennyinnsbruck
13. jan 2020

@petasovova to je normalne, maternica rastie.... Klidek, za chvíľu ideš lekárovi a potom budeš hádam kľudná 😉😉

lubi40
14. jan 2020

@petasovova tak uplne zistit sa to neda, ale standardne je hcg pri MMT nizsie a aj pomalsie stupa.
Ja som mala napr test, ktory ukazoval aj tyzden tehotevstva. Mne ukazal 2-3, ked som mala byt 4-5. Tiez som mala bolesti - take bodave. Nakoniec to bolo MMT.

petasovova
autor
20. jan 2020

Ahojte žienky ☺️ tak dnes som bola na prvej kontrole a všetko je v poriadku ☺️ vyzerá to na 6tt ☺️ juuuj teším sa 😍😍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre