Tehotenské bruško v 10. - 11. týždni

ejka87
6. sep 2020

Ahooojte kočky, otázočka, končím akurát 10tt a nepribrala som ani kilo, no nevojdem sa už do svojich nohavíc ani legin, no do ničoho.
Máte s týmto skúsenosť?

pribinak
6. sep 2020

@ejka87 tehotenstvo meni postavu. Proste sa ti rozširuje pomaličky panva. Nemusíš hneď priberať
Mnohe baby na začiatku vďaka zvracaniu ešte aj schudnúť

nina004
6. sep 2020

@ejka87 Ahoj, ja končím 11tt a nepribrala som zatiaľ nič. No brucho sa mi dosť nafúklo a musela som siahnuť po tehu nohaviciach. 🤦

ejka87
autor
6. sep 2020

@nina004 asi budem musieť aj ja

hailey1
6. sep 2020

@ejka87 ja som neobliekla povodne rifle uz v zaciatkoch tehotenstva (nafuknuta som bola ako balon), ale vidno tehotenstvo na mne zacalo byt az kdesi v polovicke siesteho mesiaca. Prave tehotenske brusko narastlo az v siedmom. Je to uuuuplne normalne 🙂.

lucinka1988
6. sep 2020

@ejka87 samozrejme, ja som v 15tt, tiež nemám ani kilo navyše, ale bruško mi vidno, keď sa najem alebo oblečiem niečo obtiahnuté, ráno takmer vôbec. Pri prvom tehu to bolo rovnako a kebyže chcem, tak do 7. mesiaca viem bruško zakryť. Celkovo som vtedy pribrala 16kg. Neznamená, že keď teraz nemas prírastok na váhe, že to neskôr nedobehneš aj s úrokami😉

pattinka
8. sep 2020

@ejka87 aj ja dnes končím 10 tt a všetko mi je uzke v bokoch 🙂 aj ked som ešte nepribrala nič 🙂🙂

sasha07
9. sep 2020

@ejka87 ja som sa ešte len teraz dostala na svoju pôvodnú váhu, som v 15tt a najprv som schudla 4kg, ale do normálnych veci nepôjdem už dlho čo mám brucho nafúknuté ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre