Strašný sen, že som porodila psa

19. jan 2021

Takýto sen som ešte nemala ☹️ Furt nad tým rozmýšľam dnes v noci sa mi snívalo že som porodila psa(šteniatko) v tom sne som plakala a bola som znechutená a nechápala som Preco som porodila šteniatko na miesto človeka.. potom som sa stym trochu zmierila a kojila som ho 😫 co to znamená ☹️☹️

zojanka
19. jan 2021

Nič to neznamená 😊 bol to len hlúpy sen

viikkki
19. jan 2021

Nemyslím si ze to niečo znamena pracujú len hormóny, stres, strach... Kľud ved máš fotky z ultrazvuku môžeš byť kľudná nemáš tam šteniatko 😂☺️bude to v pohode a budeš mat krásne zdravé bábätko ❤️

autor
19. jan 2021

@viikkki viem len stále nad tým rozmýšľam 😁 dakujem ❤️

stefka33
19. jan 2021

No že žereš somariny pred spaním. 😀

kayyaa
19. jan 2021

Mne sa kedysi snivalo, ze som.porodila macku😀 tiez to bol dost blby pocit😀 no ale narodila sa mi krasna zdrava dcerka, tak nic neboj, proste len blby sen😉

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanka12311
19. jan 2021

Ja som bola tehotná s prvou dcérkou tesne pred pôrodom a sníval sa mi sen že som porodila takú malú žubrienku kvôli ktorej sme museli urobiť akvárium 🤦😁🤣tieto sny hlúpe nič neznamenajú v mojom prípadeto bola neskorá večera... ja som v tehotenstve zjedla všetko čo nezjedlo mňa potom sa mi hlúposti snívali

lucilaines
19. jan 2021

Ja som vzdy v prvom trimestri mala uplne strasne nocne mory, co inak nemavam. V druhom tehotenstve som tak prisla na to, ze som tehotna. Rano som sa zobudila na nejaky hororovy sen cela roztrasena a uz som vedela, ze nieco sa deje. Vzdy to preslo v tom cca tretom mesiaci. To su hormony, neries.

didi2102
19. jan 2021

Mne sa pred pôrodom snívala katastrofické filmy 😄😄😄 som si potom čítala že vraj to je z vnútorného stresu a strachu zo zmeny a je to ok

autor
19. jan 2021

@stefka33 nezerem ale jem👍 nie som zviera ale clovek rodicia ta nenaucili slusnost?

maximilie
19. jan 2021

Pokiaľ si nemala styk so psom, tak.myslim, ze nemusis mat obavy 🤣😂

miskajulo
19. jan 2021

Mne sa tiež podobne snívalo v tehotenstve, ale že to bola mačka. Ja som skôr dog person. Chvalabohu som porodila dieťa..

arianna25
19. jan 2021

V tehotenstve sa mozu snivat tazke dny, je to hormonmi a txm, ze moze mat tehotna zena vselijake obavy a mozog to musi nejako spracovat cez noc.

limetka69
19. jan 2021

Ja som mala horsi sen, porodila som stena a prislo mi to uplne v poriadku, tesila som sa z neho ako by to bola najprirodzenejsia vec na svete.

avril299
19. jan 2021

nic to neznamena, blbost

klip0
19. jan 2021

Moja mamka ked bola somnou aj s bratom tehotna vraj sa jej stake snívalo ze porodila veka psíkov.
Ani aj ani brat nemame ziadne psie crty 😁

leuchtturm
19. jan 2021

vobec nic ten sen neznamena. Ludom sa snivaju ovela vacsie blbiny a neriesia to tak ako ty.

andreatytler
20. jan 2021

Viem musi to byt blby pocit ale to len tvoj mozog si dal dokopy dve informacie... jednu o porode a druhu o psoch. Neboj nic...neporodis psa ani vlkodlaka.🙂
Ja ked som bola asi 13 rocna sa mi snivalo ze som porodila macku.

miadi
20. jan 2021

Moze to byt podvedomy strach z materstva ak si teho prvy x a mas vselijake obavy ake to bude ked sa dietatko narodi co ked bude ine ako si predstavuješ . Ci to zvladnes ci budes dobra mama.No napriek tomu ze to bol psik si ho zobrala a kojila. Nie je to uchylne Lebo sa to nestalo nebol to naozajstny psik. Len budes dobra mama Lebo prijimeš svoje dieta nech bude akekolvek. Ten psik je len metafora. Osobnost dietata. Ci bude narocne alebo pokojne .. nech bude ake chce postaras sa onho. 😎

autor
20. jan 2021

@miadi ďakujem moc❤️☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre