Špinenie s krvou v 9tt+1 deň.

danielka91
17. mar 2020

Ahojte chcem sa spýtať predvcerom mi večer začalo slábe spinenie hnedé mám nasadené lieky utrogestan 3x denne Večer som si dala a spinenie prestalo včera ráno ako som vstala som mala zas spinenie išla som k mojej gynekologické na odber krvi a popritom som povedala že spinim sestrička mi dala injekciu a neskoršia som si dala lieky ale spinenie stále trvalo a zjavila sa aj troska krv dnes ráno som zas vstala a stále som spinila cistu krv odpočívam lezim celi deň beriem lieky kŕče nemám iba take slabé tlaky v podbrušku môže to byt niečo zle??? Alebo je to normálne v 9tt 1den, ako rozmýšľam keby nie som tehotná tak by som o takom čase mala mat menzes
Kvôli tomu virusu sa obávam ísť na pohotovosť ďakujem z vašu radu

monicka2912
17. mar 2020

@danielka91 ja ti poviem moj pripad, nechcem strasit to urcite nie. Ja na tvojom mieste utekam na pohotovost. Ja ked som zacala spinit, tak so isla a bol to zamlknuty potrat. Tvoj pripad to nemusi byt, ale by som urcite isla dat sa pozriet, moze to byt uhniezdovanie, alebo hematom. Hocico....

kiki68
17. mar 2020

Utekaj na gyn pohotovost, cira krv nesmie ist vo vacsom mnozste aj je uz nasadeny utrogestan. Moze to byt hematom a ten budu na usg vidiet. Ja som spinila a rvali do mna utrogestan a magnezko horom spodom. Teraz som v 25tt

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denullllka
17. mar 2020

@danielka91 ahoj, ja by som na tvojom mieste išla na pohotovosť ihneď keď krvacas, lebo nevieš z čoho krvacas.. ja som tiež tak začala najskôr špiniť a potom krvácať, tak som v noci letela na pohotovosť, kde si ma nechali pár dni a dávali mi infúzie, zistili mi hematóm, ktorý stále mám a stále spinim, občas zakrvácam ale len jeden deň a tak.. ale to ten hematóm a mám nariadený kludovy rezim až pokial sa mi nevstrebe. Daj si rúško a bež určite nie je to sranda.

denullllka
17. mar 2020

@veronika4495 ale zastaviť krvácanie infuziami treba, ak ma hematom a praskol jej môže vykrvácať ( mne tak povedal gyn keď ma prijímali na pohotovosti ) a navyše krv môže stiahnuť zo sebou aj plod.. a závisí ako moc krváca, ale čerstvá krv nikdy nejaví nič dobre. Podľa mna radšej ísť ako si potom búchať hlavu o stenu

lucka63
17. mar 2020

Podľa mňa by si určite mala ísť na pohotovosť , už len z valstného presvedčenia sa uistiť, že malé je v poriadki , u každého môžu takéto príznaky znamenať niečo iné

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denullllka
17. mar 2020

@veronika4495 jasne chapem, no veď ťažko povedať, každý by si mal vedieť svoj zdravotný stav a usúdiť čo je zle a čo nie.
Ja tiež mám spinenie a občas krvacanie a na tu pohotovosť už nejdem, lebo viem že to mám z hematomu a tiež beriem lieky takze tak no 😊 ... ale tak ak by som nevedela čo mi je a prišlo by po špinení krvacanie, tak by som letela hneď na pohotovosť .

danielka91
autor
17. mar 2020

@denullllka ďakujem Vám za radi tá krv mi skôr ide keď idem na malú potrebu mám to tak ako by som mala menzes áno už som bola na ultrazvuku 2x a všetko bolo v poriadku

denullllka
17. mar 2020

@danielka91 no aj ja mávam presne toto isté, že keď idem na wc tak len vtedy krv a trvá to tak jeden deň, ale snazim sa tiež len lezat a nič nerobiť aby to prešlo 🙂

lucka63
17. mar 2020

@danielka91 bola si na ultrazvuku aj po tom co ti isla krv ? A doktor ti povedal ze je to v poriadku a dal ti lieky ?

danielka91
autor
17. mar 2020

@lucka63 bola som na ultrazvuku predtým ako mi brali krv potom som lekárovi povedala že spinim utrogestan mám už od začiatku nasadene lebo v 3tt som tiež spinila hnedé ale vtedy to prestalo a teraz to teba dlhšie...a iba povedal že mám brat ďalej lieky a pichli mi injekciu a mám magnerot zas sa teraz obávam keby o teraz robili ultrazvuk či sa nezhorší to krvácanie lezim celi deň mám hore nohy pod zadkom vankúše nerobim celi deň nič

danielka91
autor
17. mar 2020

@denullllka a Vám ti trvá iba jeden deň a ostatne dni nič ?

denullllka
17. mar 2020

@danielka91 no spinenie ako kedy, jeden deň mám druhý nie a tak, alebo len pár krát za deň zašpinim keď som na wc na malej.. a to krvacanie, tak krvacala som dokopy 3x z toho prvý x som ležala v nemocnici, druhý x som bola na kontrole preistotu na pohotovosti, ale neležala som už, ale doktor povedal, že ak by mi to do večera nepreslo, tak treba prísť na infúziu a teraz naposledy v piatok keď som krvacala tak to trvalo tak pól dňa a prešlo to našťastie, no a teraz mám ale spinenie. Vo štvrtok mám prvú poradňu už, tak hádam všetko ok 🙂

lucka63
17. mar 2020

@danielka91 aha , pretože ja som tiež začala špiniť -krv mi šla v 10 tyždni, a na pohotovosti ma vyčistil od krvy a spravil hneď ultrazvuk aby sme videli či srdiečko bije a dal mi utrogestan , ale tak povedal že to špinenie sa môže stať, ale tak ja by som sa bála a šla na pohotovosť radšej

danielka91
autor
17. mar 2020

@lucka63 ženy nahodou neviete či Somnou priateľ môže ostať v nemocnici keby má tam nechali buď v Ružinove kramare alebo dunajská streda ? On má totiž nechce nechať samu v tomto a povedal že ak by sa dalo vybrali by sme si izbu spoločnú

denullllka
17. mar 2020

@danielka91 to sa nedá, maximálne si môžeš zaplatiť nadštandard ( ak bude voľne), aj ja som si tak zaplatila a bola som na izbe sama a mala som aj návštevné hodiny odkedy som chcela do 20:00 tusim. A teraz sú aj zakázané návštevy v každej nemocnici tak neviem.
Skús Koch, ale pochybujem..

lucka63
17. mar 2020

@danielka91 o tom pochybujem ja ked som.bola v Ružinove na pohotovosti manžel doniesol žene veci a nemohli sa ani vidieť, podal to len sestričke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre