Sono v 5tt

srdiecko99
25. júl 2021

Ahojte dievčatá vude niečo vidieť na sona na 5+6t

nikol789
25. júl 2021

@srdiecko99 ahoj ja som bola v 5tt a nevidel nič až teraz v 7tt

zuzanka.zuzu
25. júl 2021

vtedy som este ani nevedela ze som tehotna... kam sa ponahlas? vsetko bude ako ma byt, nijako to neovplyvnis

kkovacovak
25. júl 2021

@srdiecko99 môže aj nemusí. Podľa toho kedy bola ovulacia. Mne nič vidieť nebolo

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
srdiecko99
autor
25. júl 2021

@bambulienka25 kazdy to ma inac chcem pocut iba skusenosti

veronice
25. júl 2021

@srdiecko99 skor nie ako ano. Najskor tak v 7-8tt kedy uz byva aj akcia srdiecka. Viem ze je to tazke ale skus pockat nech nemas zbytocne stresy z toho zked tam nic nebude 🍀

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ki_ki2
25. júl 2021

Ja som bola 7+2 a keby ma zdravotné problémy neprinutia nejdem tak skoro , teraz má objednala až v auguste na konci a zdá sa mi to ako večná doba . Pokiaľ nemáš žiadne problémy špinenia atď počkaj ešte , aj tak na to ultrazvuku nič moc neuvidiš 🙂 a gratulujem ti 🙏☺️🍀

nikol789
25. júl 2021

@srdiecko99 ako píšu hore naozaj treba počkať pokial nemáš žiadne komplikácie... ja som musela prísť skoro nakoľko som potratila predtým a boli nutne injekcie a lieky... inak by som nešla takto skoro nikdy.... keď v 5tt nič nevidel bola som zbytočne smutná ale mala som maternicu zmenenú na “tehotensku” tak sme začali s užívaním liekov .. všetko je tak ako má byt , držím palčeky

vahcaac
25. júl 2021

@srdiecko99 presne v 5tt mi bolo vidno iba vak 🙂 šla som skoro pre podozrenie na mimomaternicove

vandica
25. júl 2021

@srdiecko99 pred 4,5rokmi v 5+4tt som dostala rovno tehotenskú knižku, takže bolo aj srdiečko. Teraz som bola tiež v 5+4tt a bol iba gestačný vak, plod zatial nie.

queen_el
25. júl 2021

Gestacny vak moze byt

izabela181
25. júl 2021

@srdiecko99 mne bolo vidno plod a ten vak 🙈 srdiečko ešte nebolo, to až potom v 8 tt keď som išla na ďalšiu kontrolu 😊

andreatytler
26. júl 2021

@srdiecko99 Iba ta to vystresuje. Nechod. Pockaj az ked mudes mat a sebou 7 tyzdnov.

luci_ba
26. júl 2021

@srdiecko99 ja som bola v 5 +3 a bolo vidieť 6mm dutinku, v ktorej bol zltkovy vacok a mini mini bodka čo bolo asi bábätko. O 2 týždne uz pekne ❤

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre