Sono na začiatku tehotenstva

dominika1922
8. jan 2023

Ahojte, podľa ovulácie budem v stredu keď mám ísť ku gyn na sono 5+1. Ubrala som si týždeň kvôli posunutej ovulácii inak by to bolo 6+1.Čo by asi tak malo byť na Sone vidieť? V utorok som mala hcg 168, vo štvrtok 411. Neviem čo čakať tak aby ma zbytočne nevystresovala🙂 ešte chcem dodať že gynekologička ma takto objednala lebo už dnes mam 40ty deň cyklu, nie je to tak že hneď po očúranom teste sa tam hrniem a očakávam zázraky 🙂ďakujem moc

diaalex
8. jan 2023

@dominika1922 v 5tt ešte skoro nič. Gestačný vak a v ňom úplne mini bábo (keď to tak môžem nazvať), ešte ani akciu ❤️ Nebudeš mať. Max sa ti pozrie či je v gestačnom vaku alebo je prázdny

dominika1922
autor
8. jan 2023

@diaalex no aspoň keby teda ten gestačný. Veď aj to je niečo🙂 ona mi tak tvrdila že už pri hodnote 600 vidí. Asi má nejaký lepší prístroj

petruska173
8. jan 2023

Netreba tlačiť na pílu všetko príde aj bábätko bude len ešte treba chvíľočku počkať. Ja som išla prvýkrát 5+6tt, hcg som mala cez 2600 a bol gestacny vak a žlté teliesko. Potom 7+3tt už bolo aj srdiečko. Dokonca podľa gynekológa som otehotnela až 7 dní po ovulacii. Čítala som tu na MK že niektoré ženy mali srdiečko až v 9 či 10tt takže som sa dobrovoľne sama vystresovala čo len budem robiť ak neuvidím srdiečko.

dominika1922
autor
8. jan 2023

@petruska173 no ja sa len chcem pripraviť že čo čakať aby náhodou neurobila nejaké unáhlené závery🙂 myslím že tentokrát ma objedná až o dva týždne ale to len tipujem. Skôr si myslím že sa chce uistiť či ide všetko ako má🙂 no budem sa tešiť na čokoľvek čo príde 😊

rurutiax
8. jan 2023

Jediné čo bude vidieť je gestačný vak, v lepšom prípade možno aj so žĺtkovým vakom, ale bábo v tomto skorom týždni ešte nie je vidno. Mne gyn v nemocnici povedal, že gestačný vak vidno až nad 1500hcg. Ja som mala 1800hcg a bolo vidno len gestačný vak. Srdiečko mi potrvrdili až v 7+2tt.

svetlonos
8. jan 2023

@dominika1922
ahoj ja som bola s oboma v 6+4 a 6+5 a v oboch pripade uz bolo pocit ❤️ aj vidiet mini embrio.

macko1007
8. jan 2023

@dominika1922 ja som mala 5+3 srdiecko aj.. v druhom tehu 5tt len mini bodku-nedopadlo to dobre a v prvom tehu som bola 4+6 a bol tam maly cierny flak a biela bodka vnutri

dominika1922
autor
8. jan 2023

@rurutiax no ak by sa hcg zdvojnásobilo každé dva dni tak v stredu by som mala mať cca 3000. Ale ťažko povedať 🙂 aj tak je to individuálne čo tak čítam každá to máme inak

dominika1922
autor
8. jan 2023

@svetlonos jeeej tak to je super 🥰

dominika1922
autor
8. jan 2023

@macko1007 dám vedieť čo tam budem mať ja lebo ozaj každá inak čo tu tak čítam:-/

rurutiax
8. jan 2023

@dominika1922 Držím palce. Potom daj vedieť ako si dopadla.🍀 Ja idem na sono vo štvrtok.😃

dominika1922
autor
8. jan 2023

@rurutiax a v kolkom si týždni ? 🙂

rurutiax
8. jan 2023

@dominika1922 9tt teraz 🙂

dominika1922
autor
9. jan 2023

@rurutiax jeeej tak super budem držať palce aby bolo všetko okej 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre