Som v 7. týždni a pichá ma spodok brucha

lellla
14. okt 2020

Ahojte prosím vás som asi tak v 7tt a ochorela som dosť mi je otrasné ..ale čo je horšie z Ema pichá spodok brucha nepicha má stále ale keď ma začne tak to dosť boli...veľmi sa bojím prosím vás je to v poriadku alebo to mám riešiť ?? Ku dr idem v piatok .vďaka

zuzikak
14. okt 2020

neboj sa urcite budes v poriadku. Pocas tehotenstva mnohe zeny prekonaju anginy, chripkove virusy ci crevne zalezitosti. Treba len uzivat to najviac prirodnych lieciv, vylezat chorobu, byt v klude a uzivat lieky, ktore su v tehotenstve povolene. Ak mas napr. teplotu - len paralen. Ak mas crevnu virozu, idealne probiotika, cierne uhlie a dieta. Aj na nadchu su nejake spreje pre tehotne. Nepises presne aka choroba ta chytila ale v prvom rade sa ukludni a skus co najviac oddychovat. Bezna choroba, pokial neuzivas z liekov to co nemas este nesposobila nic tehotenstvu.

lellla
autor
14. okt 2020

@zuzikak ďakujem pekne ja sa ani tak nebojím kôli tej chorobe ako kôli tomu pichaniu.v prov tehotenstve keď ma pichalo v bruchu tak to bolo 4 mesiac a tvrdilo mi brucho až som skončila v nemocnici zo silným zápalom a možným potratom preto sa obávam...čo s atyka choroby zatiaľ mám klasické upchaté dutiny a teplotu ..na teplotu má Paralen a na dutiny morskú vodu

zuzikak
14. okt 2020

@lellla tak teraz ti uz rozumiem. A mas pocit, ze ti tvrdne brucho ? Si len 7 tyzden, je mozne, ze ti takto telo reaguje na celkovu nepohodu... vyskusaj este nejaky caj s medom , pripadne magnezium ti neublizi. A co najviac lez. Ak si uz objednana v piatok k lekarovi, asi toho uz vela nespravis. Musis pockat. Skus si opakovat, ze je to sice neprijemne ale veris, ze bude vsetko v poriadku. Rada by som ti povedala aby si sa ukludnila ale verim, ze ak uz mas skusenost, nie je to jednoduche. Drzim palce nech je vsetko v poriadku.

lellla
autor
14. okt 2020

@zuzikak ďakujem 0ekne snažím sa ležať čo najviac no len pri 3 ročnom toho moc nenalezim ale snažím sa...no to máš pravdu budem do piatku oddychovať a uvidíme čo mi povie dr ..vďaka

kiki68
14. okt 2020

Mala som to podobne, ochorela som a skoncila na pohotovosti. Teplotu zrazili infuzkou. Na druhy den mi na sono potvrdili, ze bije srdiecko a som 7+2tt . Hned mi nasadil okolo 700 magnezka a utrogestan. Po par dnoch som sa z choroby vyhrabala a potom bola dva tyzdne doma a potom zase nejako po par dnoch v praci doma. Ako to tehotenstvo bolo do 17tt uplne mizerne. Potom sa to zacalo nejako uz vylepsovat, po 24tt uz bolo o dost lepsie a plod toho celeho si tu veselo cica moje prso a vyzera oki

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre