Som v 7. týždni a nemám príznaky

12. máj 2022

Baby , mali ste to tak niektora??? Cca v 5tt mi zacali na dennom poriadku velke tehu priznaky. Neobislo ma ani zvracanie. V 6tt som bola na sono,vsetko ok. Par dni na to vsetky priznaky zmizli. Nic mi nie je. Ziadne nechutenstvo,proste nic.... dnes som v 7tt... mam sa bat? Ci je to normalne ze to zo dna na den prestane?? Spinenie ani nic nemam, ani som nemala....

nevenka
12. máj 2022

Ja som bola 3x tehotna a nic mi nebolo mam 3 zdrave deti. Akoze mierne bolesti prs ano roztahovanie maternice som citila, mierne nevolnosti, ale ani pri jednom som nezvracala. Ved to je len dobre, ze Ti nie je zle.

autor
12. máj 2022

@nevenka ano, ja som rada ze mi nic nie je. Len som 1.krat tehotna a som prekvapena z toho, ako to zo dna na den vsetko zmizlo. Ci to aj ine baby tak mali..

domka222
12. máj 2022

Úplne všetky príznaky sa mi stratili, keď som mala žiaľ MA. To však nemusí byť vôbec tvoj prípad

autor
12. máj 2022

@domka222 toho som sa obavala. Ale k tomu patri aj spinenie ci??

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenuska9999
12. máj 2022

Ja by som na tvojom mieste radšej zašla ku gynekológovi...

7kikuska7
12. máj 2022

Tiež sa prikláňam k názoru, že radšej behnut na gynekológiu. Človek aspoň bude vedieť na com je a nemusí byť v strese.

ailiba
12. máj 2022

Kazde tehotenstvo je ine a vsetko je normalne. Som 2.x tehotna a toto tehu je uplne ine ako prve. Takze ano, kludne ti mozu zmiznut naraz vsetky priznaky a uz zajtra sa opat objavit.

martina123s
12. máj 2022

Uspesnost tehotenstva sa nemera podla priznakov

domka222
12. máj 2022

Špinenie prišlo až tesne pred kyretážou. Pre tvoj pokoj zbehni k Dr. Ale ako vravím, nemusí to byť vôbec tvoj prípad a príznaky sa môžu znovu objaviť a možno ešte silnejšie

miskamicha
12. máj 2022

Nemusi to byt nic. Aj mne opakovane zmizli a zaa sa vratili. Ale pre istotu zavolaj gyn a povedz mu o tom.

vahcaac
12. máj 2022

Nie, neboj sa 🙂 mne sa toto isto stavalo cely prvý trimester, prišli a odišli, potom zase prišli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre