Som v 6. týždni a vymizli mi príznaky

kikaham
21. nov 2020

Všetky testy mám pozitívne no gynekolovi bojdem až 30 novembra ...a hoci moje doterajšie tehotenstvo nemá napríklad rannú nevoľnosť vracianie a tak, tak mám skôr večernú nevoľnosť ale to ma iba bolí žalúdok ...veľa papám občas som bola taká citlivejšia . A sem tam má pichne v podbrušku . No dnes akoby sa už ani necítim tehotná ..nekrvacam nič ale proste prsia ma nebolia zle mi nieje nálady zmizli ...ja neviem niekde som čítala že keď zmizli príznaky mohol to byť zamkli potrat ...asi len stresujem ...neviem..stretli ste sa niektoré s "vymiznutim príznakov ?

zuba1987
21. nov 2020

@kikaham ja pri minulom tehu, mizli a znovu sa objavovali, tiez som sa bala a splietala katastroficke scenare, vsetko bolo ok

kikaham
autor
21. nov 2020

@zuba1987 ufff, snáď teda to tak bude ďakujem pekne ,upokojila si ma 😅♥️🙏

babovka2321
21. nov 2020

@kikaham mne realne priznaky nastupili az cca 7tt, potom parkrat som myslela, ze zrazu vymizli (na pol dna - den) ale nic zle, hned sa nazad potom objavili a zas mi bolo zle na umretie 🙂 potom presli az tak v 16tt a teraz ma uz kopka v bruchu poriadne 🙂

kikaham
autor
21. nov 2020

@babovka2321 ♥️♥️♥️

doda26
21. nov 2020

@kikaham ja to mam tiez tak, napr vcera, uplne super mi bolo, zle mi nebolo, plna energie az som sa cudovala, ze ci je nieco v neporiadku...a dnes od desiatej zle, a pomaly to ustupuje tak hadam zvladnem polievku 😂 takze je to normalne asi to striedanie

kikaham
autor
21. nov 2020

@doda26 držím ti palce s tou polievkou 😅🙏♥️

adusa1987
21. nov 2020

Ja som mala len 1 priznak a to bolave prsia boleli jak svina niiic ine a ked to zmyzlo to iste mi behalo hlavou...o par dni ci tyzdnov zas boleli a zasa presli.co sa tyka tehu ja som ziadne priznaky ani nemala okrem toho ze som mala dieta v brusku...jedine co som nezniesla je smrad chladnicky a vnutornosti

petamich
21. nov 2020

@kikaham ja to mam tak isto a potom kazdy druhy den stresujem 🙂 posledne dni mi bolo zle ako po opici a dnes nic, tak som tiez googlila 🙏🏻

monika5481
21. nov 2020

Mne bolo prvé tri týždne strašne zle, štvrtý týždeň prestalo, všetky priznaky zmizli a potratila som ,,, nechcem vás strašiť, dúfam, že všetko dopadne dobre 🙏držím vám prsty

nikayla
21. nov 2020

Ja som v 18tt a ešte som žiadne príznaky nemala 🙂

ckatka
21. nov 2020

@kikaham kľud....mne dokopy nič nebolo celý čas...keby som sa spoliehala na príznaky..."potratim dvakrát do týždňa"...už som v 35tt a stále mi nič nie je...nebyť pohybov ani neviem ze som tehotná

kikaham
autor
21. nov 2020

@adusa1987 ďakujem asi iba stresujem lebo už má zase bolí žalúdok nepríjemné :D

kikaham
autor
21. nov 2020

@petamich 🙏🙏 haha to sme proste my 🙄 niekedy ale dokážu tie fóra pekne upokojiť alebo naopak rozhodiť 😏 ale ja mám zase žalúdok jak na vode akože nevraciam ale je mi zle . Takže asi stresujem zbytočne 😁

kikaham
autor
21. nov 2020

@monika5481 je mi to veľmi ľúto ♥️😓 ja už mám jedno mimomaternicové za sebou ...
Dúfam teda že to nebude môj pripad:(

kikaham
autor
21. nov 2020

@ckatka tak asi by som mala byť rada že to takto je lebo neiktorym mamičkám býva veľmi zle 🙄 ďakujem ♥️

adusa1987
21. nov 2020

@kikaham jasne ze stres tam je aj ja som stresovala sak predsa kazda mala take nevolnosti ze amen a ja nic sem tam prsia co aj bezne pri ms boleli az mi nedoslo ze som tehotna nebyt bruska neskor tak do toho 12teho tyzdna kedy som nezacala pocotovat ze nieco rastie v podbrusku a prvy 4D utz

petamich
21. nov 2020

@monika5481 mam tiez tuto skusenost, dokonca aj dvakrat :( asi preto stresujem kusok viac ako mozno ostatne baby ale zatial to vyzera dobre, tak mi zostava iba verit, ze to tak aj zostane ;) opat mi je zle, tak to som si asi mala iba uzit den u skoro-svokrovcov, aby som nemusela vysvetlovat preco mi je tazko a nedam ten rezen

ckatka
21. nov 2020

@kikaham určite. Niekomu je zle a pregrcia od pozitívneho testu až po pôrodnu sálu...niekto ani nevie ako to zbehne...ako ja. 😉 Hlavne sa veľmi nepozorovat a zamestnávať hlavu čím sa dá.

rarara88
21. nov 2020

Aj mne začali priznaky až od 8 tt a to riadne vracanie

janedoe
22. nov 2020

Ono je to vzdy 50:50. A ako sa hovori do 12tt je babo u nas len na navsteve a rozhoduje sa, ci zostane, alebo nie. U mna strata priznakov, aj ked som nikdy negrcala, len mavala take poopicne stavy, 2x znamenala, za sa babo rozlucilo, ale u dalsich 2 tehotenstiev bolo vsetko OK a ako pisali baby, priznaky prichadzali a odchadzali a ja som si od nervov isla zozrat nechty. Este aj placentu som mala vpredu, takze ked uz boli vacsi som krpcov niekedy necitila cely den a nahanala ich angel soundsom 🙈🤷‍♀️. Teraz tiez riesim podobne.... tiez som v 6+ a nejako ma priznaky presli, takze tiez ma uz boli zaludok od stresu, tak ale verim, ze vsetko bude fajn a treba mysliet pozitivne, lebo clovek si zvykne "privolat" to, na co mysli. Nuz dozvieme sa to obe 30.11. 😊 Drzim palce, nech obe pocujeme len tie najlepsie spravy ❤

kikaham
autor
22. nov 2020

@janedoe veľa šťastia aj tebe prajem !♥️

aisha123
16. feb 2021

@kikaham
ahoj ja tiez teraz velmi stresujem koli tym priznakom som v 5t a boleli ma prsia takisto krize ale zrazu naozaj zrazu to preslo. Takze teraz cakam na vysetrenie a dufam ze bude vsetko ok ale ja som prehnane uzkostliva a hypochodner
Prosim ta ako to dopadlo v tvojom priprade?

kikaham
autor
16. feb 2021

@aisha123 ahoooj zrejme som stresovala zbytočne ale tak to je asi pre budúcu starostlivú maminku normálne 🙂 teraz som v 18tt a všetko je v poriadku už má kopká 😊 a to som mala od začiatku tehu toľko zbytočných stresov tam má pichá tam ma bolí príznaky sú potom niesu ...a pritom je všetko ok takže neboj ☺️

nelca0510
6. jún 2023

@kikaham a test si si robila na čo,keď s nikým nie si tehotná ? Akože máš byť nová Panna Mária alebo čo? Ovladaj sa a nesleduj sa toľko.

kikaham
autor
1. nov 2023

@nelca0510 neviem akože komentovať forum z roku 2020 a ešte takto uštipačne tak by ste sa mali asi ukludniť vy a uvedomiť si ze forum už je staré a vaša úžasná "rada" je odveci ja už som dávno maminkou a všetko je v poriadku neviem co tu píšete za bludy ale choďte robiť niečo užitočnejšie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre