Som v 6 týždni a som unavená

ivik4
6. aug 2012

Aojte babulky ... som len v 6tyzdni a mam take priserne problemy s tym ze nemozem zaspat ze to je az hrozneeeeeeeeee ! zaspim okolo 2hej a o pol5 rano uz cumim na telku alebo sa prevalujem v posteli a funim od nervov .som tak strasne unavenaaa no oka nezazmurim ... tiez si toto prezivate ? 😖 neaku babsku radu nemate ? pomohlo by 😀 Zzz...

renata5
6. aug 2012

ja som mala to iste a cely ten cas ked som nevedela spat som snivala s otvorenymi ocami o mojom kuriatku

ivik4
autor
6. aug 2012

@katren cely vecer celu noc aj nasledujuci den 😀 dakujem

katren
6. aug 2012

@ivik4 😀

ivik4
autor
6. aug 2012

@renata5 to si napisala pekne len mne uz pomaly mozgove bunky odumieraju takze ani snivat nevladzem 😉

sarinka123
6. aug 2012

Som v 7. Tyzdni a som tak unavena, ze stale spim. Ja zase hore nevydrzim.

katren
6. aug 2012

@sarinka123 ja by som tiez prespala cely prvy trimester a teraz tento posledny tiez.....hold, mam "doping" v podobe 2 malych drobcov 😀 😀 😀 😀

carodejnica
6. aug 2012

Ja som bola unavená celé tehotenstvo... 😝 😉 Prejde až po pôrode...

cicimon
6. aug 2012

@ivik4 tak uvidis co bude na konci tehu... a to mozes byt rada ze ho nebudes koncit v 35C horucavach

katren
6. aug 2012

@cicimon ja som ho pred rokom a nieco tak koncila....a veru, teraz som rada, ze to bude v novembri 😀

cicimon
6. aug 2012

@katren no keby si to clovek vedel naplanovat 🙂) mne predtym jar tiez vyhovovala 🙂

katren
6. aug 2012

@cicimon 😀 no veru, naplanovane bolo, len nejako nevyslo 😅 😀 😀 😀

marvis
6. aug 2012

Pri oboch mojich tehu som byvala unavena aspon urcite prvy trimester 😖 a na konci tiez.A porodom ta unava neskoncila.Neustala starostlivost o babatko,ale telo si casom zvykne 🙂

cicimon
6. aug 2012

suhlas, unava je po porode uz len silou zvyku, clovek si zvykne na nedostatok spanku, hlavne pri nocnom kojeni :🙂

marvis
6. aug 2012

@cicimon Ty to mas uz za chvilu 🙂 ako pozeram.Aj mne sa starsia narodila pred troma rokmi 26.8. 😀 Najvacsia horucava a ja posledny mesiac tahala 😀

sarinka123
6. aug 2012

@katren ja tiez mam 15 mesacnu dcerku a v Marci pribudne dalsie. Nastastie dcera chodi poobede spinkat, tak cca 2-3 hodinky. Hned to vyuzijem 🙂 in ak by som to nezvladla. Muz mi povedal, ze som bola spava cele tehotenstvo a vtedy mal najlepsiu zenu na svete. Ked spala - nebrblala 🙂))

ichbinich
7. aug 2012

@ivik4:
Ja som chodila jak zombie dlhsie ako tie povestne prve tri mesiace. Potom ma v lekarni upozornili na to, ze si mam este raz dat spravit krvne testy na zelezo, a to bol problem! Prvy test bol este v ramci normy, ale zasoby zeleza sa mi minuli velmi rychlo, co sa u mna prejavilo unavou - zaspavala som v robote za pocitacom a pod. Dostala som zelezo a po 2 tyzdnoch sa to upravilo.
Trvaj na najblizsej prehliadke na testoch na zelezo. Mozno je to aj tvoj pripad. Ale unava je "normalna" v prvom trimestri.
Vsetko dobre!

ivik4
autor
7. aug 2012

@ichbin no aj ja chodim akoby ma niekto lopatou ovalil no nie a nie zaspat .. 🙄 .... a dakujem 😉

sendy182
13. aug 2012

@ivik4 skús na večer vypiť pohár teplého mlieka.........cez deň piť medovkový čajík- upokojuje, a MAGNE B6 vitamíny aby si viac vládala 🙂 ....neboj spánok upraví aj večerná prechádzka a poriadne vyvetraná izba......

eri28
30. aug 2012

@ivik4 neviem ci ti unava, este pretrvava, ale je to normal, aj ja som yvala, a hlavne sa mi zle spalo, rano pomohli iba susienky aj v noci som ich zula, nie je dobre na lacno ovocie az pocas dna, spavala som iba pri otvorenom okne a prve tri mesiace 😝 hruza, spavala som cez den a nie v noci, aj ked unava bola nakoniec mi musel dat doktor lieky na spanie, ktore mozzu tehotne, zakazal mi spat cez den, a pravilo sa to, liek som si dala iba jeden, lebo som po nom spala ako sipova ruzenka 😅, tak som uz neriskla dalsie..., a cakala somkedy konecne skonci prvy trimester 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre