Som v 6. týždni a nič necítim

patrixxx23
25. aug 2022

Ahojte baby,tak zase ja 😀🤦🏻‍♀️ Som v 6 tyzdni,podla kalkulacky,vcera ma boleli prsia aj nevolnosti cely den,tak sivne mi bolo..dnes rano nic,vaetko preslo,uplne som v pohode ,ani prsia nebolia 🤷🏻‍♀️ Ach,uz zacinam mat blbe myslienky 😔 kebyze ide o zamlknuty potrat,tak by som sama mala zacat spinit? Ci je potrebne ist k doktorovi? Lebo ja som este nebola ani na kontrole,buduci tyzden som chcela zavolat ..pri potrate by aj test ukazal negativny vysledok? Ci stale pozitivny? Uff,neznasam tuto neistotu 😩

kitycat
25. aug 2022

Chapem, mala by si grcat 24/7 aby si mala ten spravny pocit.

Tehotenstvo ako vo filme sa nekona.

Mne nic nie je, od 22t citim pohyby, dovtedy ako keby ani tehotenstvo nebolo. Srdiecko az v 9tt videli

patrixxx23
autor
25. aug 2022

@kitycat nie,grcat ani nechcem 😀 len to ma vystrasilo,ked zrazu som prestala mat tie nevolnosti a bolesti prs..len tak ,zo dna na den 🤷🏻‍♀️ A bohuzial,co som citala na nete,tak je to 50/50,u niekoho zamlknuty potrat a u niekoho normalne…

petasovova
25. aug 2022

@patrixxx23 ahoj som na tom rovnako 😊 6tt a dr budem volať tiež až na týždeň lebo ma dovolenku...v máji som potratila tak tiež mam všelijaké myšlienky no pri skoro 2 ročnom musím fungovať 🤷‍♀️ tiež mi nič nieje len mam brusko nafúknuté a taky divný pocit nie ani bolest ale také napätie alebo ako to mam nazvať...verím že všetko bude v poriadku ❤️

patrixxx23
autor
25. aug 2022

@kitycat ano,pisala som vcera,ale to je uplne ina otazka,len predvcerom som zistila ze som tehotna,tak som sa pytala ,kedy ist k doktorovi 🤷🏻‍♀️

patrixxx23
autor
25. aug 2022

@petasovova no ja nemam ani to brucho nafuknute,rano vobec nie,len vecer…ale to som mala vzdy tak,rano plocha a vecer ako v 5tom mesiaci 😀 dakujem za podporu,snad bude vsetko ok..ja som strasny hypochonder a na to najhorsie myslim stale 😕

petasovova
25. aug 2022

@patrixxx23 noo ja mam to iste ráno tiež nič no večer vidno proste ze to brusko mam 😊 nestresuj sa lebo to neprospieva ani tebe a ani bábätku 😊 všetko bude tak ako ma byt 😍

patrixxx23
autor
25. aug 2022

@petasovova 🙂🍀❤️

veronikaszabova
25. aug 2022

@patrixxx23 ja som aktualne skoro v 8tt ( od zajtra). Mam to ako na drahe - chvilku dobre, chvilku ani z postele nechcem vyliezt. Tiez som mala okolo 6tt asi tyzden pauzu - bolo mi konecne dobre. No zasa to nabehlo v plnej krase 😂😂
A k tomu lekarovi - kedy ist 1x. Ja idem az 6.9., nevidim dovod tam ist skorej, ked nemam ziadne obtiaze. Aspon uz bude toho viacej vidiet.

arasidka123
25. aug 2022

@patrixxx23 ja teraz čakám 4. A ani pri jednom mi nikdy nič nebolo...iba som bola unavená keď bolo vonku škaredo a pri prvom ma tri mesiace prvé pálila zaha..tak buď rada, že ti nie je zle 😊 kamoška zvracala ešte v pôrodnici🙈

veronika3110
25. aug 2022

ja som v 6tt ani nevedela, že som tehotná.. ked mi doktorka vravela aby som si urobila test a prišla ked tak, povedala som jej, že na čo test, že nič mi nie je.. :D :D

xena0
25. aug 2022

To je úplne v poriadku nemusí ti byť zle stále....nemusíš cítiť nič a nemyslí hneď na nejaké negatívne vecí

domka222
25. aug 2022

Pri zamĺknutom nemusí byť špinenie. Len príznaky sa zmiernia, alebo stratia. Ale nad tým ani nerozmýšľaj

patrixxx23
autor
25. aug 2022

Dakujem vam za odpovede…som kludnejsia…snad bude vsetko ok ❤️🍀

katka3212
27. aug 2022

@patrixxx23 Ahoj, pokiaľ by išlo o missing abort ( zamknutý potrat) tak tehotenský test sa ti bude ukazovať aj naďalej pozitívny . Nie každá zena krváca , niekedy pri MA nie sú žiadne príznaky . U mna bol jediný príznak naliate a bolestivé prsia … jedného dňa to prestalo a prestala som sa cítiť tehotná . Vystresovaná som googlila o missing abort . A stáva sa to 50/50 , každé tehotenstvo je iné. Nakoniec som šla do gynekológa a bolo všetko v poriadku . Všetky sme iné a na každej sa to prejavuje inak . Držím ti palce nech všetko dobre dopadne . Nestresuj sa a navštív doktora . Držte sa ❤️

zzzza
11. sep 2024

@patrixxx23
@patrixxx23 ako ste dopadli

patrixxx23
autor
12. sep 2024

@zzzza tak ,ze kocikam pred sebou 16 a pol mesacneho zloducha 🫶🏼

zzzza
12. sep 2024

@patrixxx23 gratulujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre