Som v 6. týždni a nemám žiadne príznaky

lula1010
24. okt 2020

Ahojte Kočky,
Chcela by som sa opýtať či aj vy ste mali podobnú skúsenosť ako ja ...keď som otehotnela ma boleli prsia a zo dňa na deň tie bolesti prešli...to bol jediný príznak tehotenstva ....teraz už nemám žiadne príznaky je to prosím vás v poriadku ? Na prvé vyšetrenie mám ísť až 10.11

pribinak
24. okt 2020

@lula1010 máš menštruáciu? Lebo chýbajúca mensteuacia je hlavne znak tehotenstva

lula1010
autor
24. okt 2020

@pribinak nemám ....pardón ja som zabudla napísať nemám menštruáciu a aj test mám pozitívny....len sa strachujem či sa nemohlo niečo stať

pribinak
24. okt 2020

@lula1010 sama sebe vytváraš stres. Sa pekne ukľudní a mysli na babo

mayka730
24. okt 2020

Neboj nič ja som do 6mesiaca sa necítila “tehu”..až keď prišli pohyby 😊

mayka730
24. okt 2020

Nevoľnosti som mala tiež ale zmizli

lyci
25. okt 2020

@lula1010 moj jediny priznak bol, ze som od zaciatku chodila castejsie cikat. inak nic

cookie29
25. okt 2020

Bohužiaľ na to Ti odpoved nikto nedá. Ja som mala aj všetky príznaky a napriek tomu to bol zamlčaný potrat. A dokonca aj keby si hneď teraz utekala na sono a všetko bolo v poriadku tak večer už byt nemusí (osobná skúsenosť).
Proste treba dúfať a byt optimista pretože napriek tomu že smutne veci sa stavaju väčšina tehotenstiev dopadne dobre a dieťatko sa narodí zdravé. Takze pokial nekrvacas skús sa nestresovat.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dudka121
25. okt 2020

ja som tiez nemala ziadne priznaky, ako keby som ani nebola tehotna, vsetko bolo ok 🙂 ziadna nevolnost nic....

ivka21
25. okt 2020

Mne nevlnosti začali az v 6 týždni a bolestivé prsia

denisamalickova
10. nov 2020

Ja som v 4.tyzdni a už cítim aké mam citlivé bradavky, často chodím cikat a byva mi občas počas dňa zle... Pri prvom tehotenstve mi bolo zle, stále som vracala ale to mi gyn zistil vtedy ze som v 8.tyzdni.

kroxina
10. nov 2020

Ahojte, ja som tiež čerstvo tehu v 6tt, ale tiež nepociťujem nejaké extra príznaky, max zvieranie žalúdka (zjedla by som aj klince) a únavu 🙂 tiež som už mala momenty, že som si vravela, či je všetko v poriadku, že nič iné nepociťujem

dejna_
15. nov 2020

@lula1010 ahoj ako dopadlo prvé vyšetrenie nakoniec

lula1010
autor
15. nov 2020

@dejna_ Ahoj vyšetrenie dopadlo dobre 🙂 momentálne som na začiatku 10tt a poprvý krát ma pobolieva v podbrušku takže stále je tam niaky ten strach už sa nemôžem dočkať ďalšieho vyšetrenia a uistiť sa že všetko je v poriadku 🙂

dejna_
16. nov 2020

@lula1010 neboj všetko bude v poriadku 🤗

lula1010
autor
16. nov 2020

@dejna_ ďakujem moc ☺️ aj ty si tehotná ? Máš podobné "problémy"?

dejna_
18. nov 2020

@lula1010 nie nie som tehotná .. momentálne na Tom pracujeme 🙂..mám už jedno dieťa má dva roky a v júni som v 10 TT o jedno prišla 😢...

lula1010
autor
19. nov 2020

@dejna_ tak držím palčeky ☺️ nech všetko dobre dopadne 🙂

dejna_
19. nov 2020

@lula1010 ďakujem 💖 uvidíme co prinesie čas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre