Som v 5. týždni a včera som zjedla pár plátkov údeného domáceho mäsa

bugajova
28. máj 2023

Ahojte prosim poradte vcera som zjedla par platkou domaceho udeneho mesa takého surového a teraz mám obavy kvoli tomu co otom písu na internete myslite ze by som sa mala obavat?

pininka1
28. máj 2023

@bugajova urcite nie, zeny robia aj horsie veci, lebo niekedy ani netusia ze su tehotne v tomto tyzdni

deti95060810
28. máj 2023

ale netáraj... všetko je Ok. nič sa nedeje. kľud, žiadna panika.

obleckodogymu
28. máj 2023

Nie nemala ....

bugajova
autor
28. máj 2023

Mate pravdu dakujem za podporu 🙂

marianarem
28. máj 2023

@bugajova Mne sa v 5. mesiaci podarilo nedopatrenim zjest dokonca polosurove pokazene maso (cevapcici v restike, kym som si uvedomila, co jem, bolo neskoro). A nic.

ailiba
28. máj 2023

@bugajova ked ti vonalo a chutilo, tak sa neboj. A vobec sa nestresuj. Uz by ti bolo zle.... Urcite bolo v poriadku a dobre ti padlo.

kiksina_21
29. máj 2023

Moja skúsenosť počas tehotenstva, podarilo sa mi zjesť jogurt po záruke, nijako som necítila aby bol zlý...nooooo a za chvíľu som letela na wcko a všetko išlo von. Pár krát sa mi stalo, že som zjedla niečo čo malej nerobilo dobre, ale hneď som všetko vyvracala, takže telo ti samé povie čo áno a čo nie...aj keď surovému mäsu by som sa už vyhýbala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre