Som v 5. týždni a nemám napäté prsia. Je to normálne?

kukuckalucia
28. máj 2015

Ahojte. som v 5 tyzdni tehotenstva, bola som uz u mojej gynekologicky, krvne testy mi spravi az o 3 tyzdne. Na zaciatku tehu som mala napate prsia, ale teraz uz nemam napate. Je to normalne? Aj vy mate s tym skusenost? Rano ma napina na zvracanie. Len som si myslela, ze prsia budu stale viac napate.

lavinis
28. máj 2015

nemala som ich vôbec napäté, len bolestivé

lilimoni
28. máj 2015

ja som nemala ziadnu zmenu pocas celeho tehu 😀 ani napatie ani citlivost 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ditatxu
28. máj 2015

Nehaluskuj zbytocne. To moze prichadzat a odchadzat. Vies si predstavit ze by ti rastli nonstop pocas celeho tehu? Vsak by ti praskli 🙂 nehladaj zbytocne problemy ale uzivaj si to ;)

siska53
28. máj 2015

Pri dcere som nemala vobec napate prsia...
A pri synovi? Prsia na prasknutie az na to,ze som absolutne netusila,ze som tehotna.. Az tak po 6.tyzdninsom zacala sipit...

lia23
31. máj 2015

ahoj, ja som momentalne v 5 tt a tiez nemam napate prsia...akurát mozno len na dotyk jemne bolestive...inak nic....🙂 takze nestresuj...🙂

althejka
31. máj 2015

Ja som mala napate prsia az po porode😏

vierkac
3. jún 2015

Pri prvom na prasknutie, 2 cisla hore, cele zilove, citlive. Teraz absolutne nic, ani naznak. Tiez mi to prislo divne. A teda hlavne sme ja aj mm sklamani 😀 Co uz, zjavne sa hormony vzdy inak prejavia

milota164
12. jún 2015

mna bolievali na zaciatku a potom pred koncom ked sa zvacsili, treba dobre kremovat aby nepopraskali a nespravili sa strie, ja som pouzivala Bepanthen krem proti striam , pomohol aj na brusko ked ma svrbievala koza od toho ako rastlo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre