Som v 11. týždni a strašne mi vadia pachy

christin1280
7. okt 2020

Ahoj som v 11 tt a strašne mi vadi napríklad aj pach môjho feajera aj keď sa mam s nim bozkávať tak sa mi dviha žalúdok, nevolnosti mam uz iba rano a potom som v pohode.. No ale tie pachy. no proste je to strašne obmedzujúce ja by som bola len zvedavá ze ci toto ostane cele tehotenstvo tato citlivost alebo aj to vymizne po čase :/

maminka1986
7. okt 2020

@christin1280 zvykaj si mne vadili obe tehitenstva az som vracala z nich ....ufff

martyzpp
7. okt 2020

@christin1280 uvidíš, niekomu zmizne, niekomu nie...

maggie1978
7. okt 2020

Ja som pri všetkých mojich 3 tehotenstvach týmto trpela.vadili mi všetky pachy, vône, aviváže, lak na vlasy, sprchový gél..pach jedla, muž si nemohol dať ani parfém,proste všetko 😀...bolo to strašné, ale prešlo to po asi 3 mesiacoch.

alikal
7. okt 2020

u mna vacsina tychto pachov presla v 4 mesiaci aj v prvom aj tomto tehu, ale hej, niektore ostali, s tymi sa uz da zit

seky025
7. okt 2020

@christin1280 ja som svojho chlapa tiez nemohla ani citit, musela som si kupit Johnson's Baby sprchovy gel, ten jediny som ako tak davala a napinalo ma aj z vone zubnej pasty :D preslo to na zaciatku druheho trimestra, treba vydrzat 🙂

sara07
7. okt 2020

to je normálne, ja som neznášala cigaretovy dym ale tak že ma napinalo a ked náhodou viac 👽 , proste videla som len cigaretu prechádzala na druhy chodnik
to je humus ale ako tehotna som to nedavala vôbec

ecko80
7. okt 2020

@christin1280 Ahoj, mne pachy vadili pocas celych obidvoch tehotenstiev. Po porode mi par mesiacov este niektore z nich akoby navodili pocit nevolnosti (avivaz, dokonca perkelt - uvarila som ho, ale zjest ho nehrozilo este asi 3 mesiace po porode, a to so ho milovala pred tehotenstvom).

stanislavicenka
7. okt 2020

@christin1280 mne tiez vadili pachy. Pri prvom tehotenstvo som chodila kazde rano do prace okolo stanku s kebabom poliatym cokoladou. To mi bolo na vracanie. A Este mi vadila extremne jedna kucharska knizka, z jtorej som velmi Rada varila. A table jej aroma mi vadila aj pri druhom tehotenstve

lauriema
7. okt 2020

@christin1280 Ja som celé tehu nemohla vojsť do mäsiar e otras hah

naty2905
9. mar 2021

@sara07 a kedy ťa to prešlo ? Ja som fajčila pred tehotenstvom ale teraz mi smrdia cigarety nemôžem ich ani cítiť a môj chlap fajčí tak mi smrdí od cigariet aj on aj keď si umyje zuby stále cítim cigarety ... Už neviem čo robiť je to hrozné ... Kedy to prejde ?

sara07
9. mar 2021

@naty2905 mne vadia cigaretovy dym aj bez tehotenstva proste smrad neskutočny ale ked som bola tehotna tak ma doslova z neho napinalo čiže ešte horšie
počas celého tehotenstva som to vždy mala vždy
tak vyhod chlapa fajčit vonku , však pasívne chuda fajči aj to dieta

naty2905
9. mar 2021

@sara07 on fajčí na balkóne ale ja tie cigarety cítim z neho aj keď nefajčí práve ... To je ten problém a pri tom som aj ja pred tehotenstvom fajčila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre