Som v 11. týždni a schudla som 4 kg

diduska46
31. jan 2018

Ahojte maminky, chcem sa len opýtať že od ktorého týždňa ste začali priberať po nevolnostiach pri ktorých ste schudli a koľko kg je ešte ok schudnúť počula som že je to bežné na začiatku ale neviem do akej miery...som ešte len v 11tt a už som schudla cez 4 kg 😣

alobalka
31. jan 2018

V prvom trimestri som schudla asi 2kg, teraz som v 20.tt a od tých schudnutych mám + 5kg. Teda cca 3 som pribrala.

diduska46
autor
31. jan 2018

Takze 4 kg je asi dosť

vevesh
31. jan 2018

@diduska46 zalezi aj od vychadzajucej vahy- ak si pred tehu mala 55 kg, je to cca. horna hranica a mal by to uz pomaly riesit lekar, pokial sa to nezlepsuje.......ale ak si mala 70 kg, tak mozes schudnut este dalsie kg a nemusis vobec pribrat, dieta si ma brat z coho...

jankalukasova
31. jan 2018

ja som tiež schudla 4kg do 14tt... a to som nevracala... ani mi nebolo zle... proste si to telo regulovalo samo.

ellieellie
31. jan 2018

Aj ja som na začiatku schudla cca 4 kg a začala som priberať asi v 15tt. To je jedna jediná “výhoda” tých nevoľností 😉 Z pôrodnice som išla s iba +2kg a aj tie boli do týždňa preč. Tak buď rada, aspoň nebudeš musieť veľa chudnúť po pôrode. Aj keď poznám aj prípady, že baby nabrali váhu až v 3.trimestei ale zato poriadne. napr. aj moja mama, najprv schudla, ešte v 6.mesiaci akoby ani tehotná nebola a napokon +20 kg za posledné týždne! Ale to ťa nechcem strašiť..

mikaelita
31. jan 2018

Dobry den. Netrapte sa, aj ja som schudla, tiez dost a zacala som krasne naberat az nejako od 6-7 mesiaca a to som si sledovala potom este stravu, lebo som mala tehotensku cukrovku. Nemusela som ist ani do nemocnice ani na infuzie ( a to ma strasili cely cas ), sledovali ma pocas tehotenstva kusok viac, ale vsetko v norme. Kazda sme ina. Drzim Vam palce ☺️

deti95060810
31. jan 2018

to je v každom tehu inak.
ja som pri prvom tehu za 6 mesiacov pribrala 1kg. ....
pri druhom ....tu som priberala inak, hneď od začiatku som pribrala a potom to už išlo pomaly....a na konci som ešte schudla 2 kg...za celé tehu +11kg

laura_222
31. jan 2018

Ja som bola pred tehotenstvom stihla vazóa slm 61 ale meriam 182 cm, do 13 tt som schudla 9 kg mala som silne nevolnosti a zvracanie ale lekarka to nejak neriesila, Aj ked som to viac krat prizvukovala ale aj ja aj babatko sme boli ok, rodit som isla s vahou 63 kg teraz 4 mesiace po porode 58
@diduska46

andulka126
31. jan 2018

ja som schudla do 4 mesiaca 15kg a od 4 mesiaca do konca som pribrala 6kg

bafka
31. jan 2018

ja som schudla z 54 na 48. A vôbec to doktor nekomentoval. Keď mi už zle nebývalo, tak som to začala naberať a už mám 9 kg + oproti počiatočnej váhe (31 tt)

diduska46
autor
31. jan 2018

Ja som mala 48 kg som strašne chuda a teraz mam 44 a este len 11tt mam zajtra..a moc si bema s coho brat to babo

simona_simi
31. jan 2018

@diduska46
Ahoj ja som tiež také tintítko a pred tehu som mala netuším ako sa mi podarilo 55 kg ...Schudla som na 49 kg a až teraz som pribrala do plusu na 56 kg "to som sa vážila pred týždňom" a tento týždeň som 25 tt 🙂
U mňa nevoľnosti trvali dlho a ešte do teraz ráno vraciam ... Predtým som vôbec nejedla. Pozri môj album na MK 🙂

maminuska
31. jan 2018

4 tehotenstvo do konca prvého trimestra -12 kg. Netrpela som nevolnostami , ale nechutilo mi jest a mala som syndrom nervoznych nôh . Nachodila som 10 tky km.

maykaaa1122
31. jan 2018

ja som tiez na zaciatku tehotenstva schudla..mala som prevrateny zaludok..aj moja sestra to iste..asi po 5 meaici som zacala priberat..vsetko treba ale konzultovat s dr.

diduska46
autor
31. jan 2018

Ďakujem baby

alison11
17. mar 2018

@diduska46 Ja som od začiatku vracala do 17tt som dala dolu 5kg a potom som nabrala len 4kg k pôrodu okrem tých 5kg čiže ináč by som mala +9kg ale takto od pôvodnej váhy som mala len +4kg a po pôrode som bola o 4kg ľahšia než pred tehotenstvom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre