Som v 10. týždni a mám studené ruky

siss5496
5. jan 2015

Ahoj..... som v 10 tyždni tehotenstva a už skoro 4 tyždne mám studene ruky a je mi dost často zima ! Neviete čim to može byt ? Može to byt tým že mi chýba železo ? ... Neviem ale aj doma nosim niekedy pančušky a hore minimalne 3 vrstvy ... pride mi to divne ..Predtym ked som bola tehotná som taka ,,zamrznutá" nebola... Mate to niekto podobné alebo ste sa stretli s niečim podobnym ? ... Najviac ma trápia tie studene ruky ..Mam sa o tom poradit so svojim doktorom ?Dakujem za rady

kacka18
6. jan 2015

Aj mne býva často zima,ruky,nohy. Nebola sompred tým na to zvyknutá. Ale pripisujem to nízkemu tlaku a zvýšenému prekrveniu v iných častiach tela 🙂

siss5496
autor
8. jan 2015

Ja sa len bojim že mam niečoho nedostatok a že to malemu/malej bude chýbat ,,,

siss5496
autor
8. jan 2015

@kacka18 Ja sa len bojim že mam niečoho nedostatok a že to malemu/malej bude chýbat ,,,

kacka18
8. jan 2015

@siss5496 Na prvých odberoch by zistili,že máš málo železa. A neboj, bábätko si vezme čo potrebuje.🙂 Ale tak opýtaj sa v poradni a potom poinformuj 🙂

siss5496
autor
12. jan 2015

@kacka18 spytam sa dokora na najbližej navšeteve

rose32
12. jan 2015

Chudokrvna.chyba ti zelezo.

anefi
12. jan 2015

Ahoj, som v 11. tyzdni. Mam uplne tie iste priznaky. Ja si myslim, ze to nic vazne nie je, nikdy som nebola chudokrvna, chodievala som dokonca darovat krv. Myslim, ze je to sposobene len zmenami v organizme pocas tehotenstva. Ale ak nieco zistis, daj vediet. Ja to zatial riesim cajikmi a vrstvami oblecenia 🙂

kattruss
10. mar 2015

fuha baby..tiež mám s tým problém :(normálne mám v robote pod nohami ohrievač. Ale nebýva mi zima celý deň, pár hodín mi je aj teplo :D Keď dôjdem domov a ľahnem si na gauč prikryjem sa dekou a asi po hodinke už mi je dobre a nemusím byť zakrytá...ale teraz mám také ruky ako keby som ich 3 dni držala v ľadovej vode :( tiež si myslím, že je to zmenou v organizme...len dúfam, že to nebude nič horšie :(

maca283
27. mar 2015

@siss5496 Ak ti chyba železo tak ti odporucam narosan čučoriedkový Je to prírodný produkt a vynikajúci pre tehotne mamičky

luta13
31. mar 2015

ja mavam vzdy navecer ladove nohy a ruky a byva mi zima...takze tepla sprcha, do pyzama, do zupanu, do ponoziek a pod perinu....a spat...a rano mi je fajn...mam to uz od 6.-7.tt....doteraz...a to som dnes 12tt+4...to prejde v 2.trimestri "zevraj", tak uvidime...😉

mishka9999
22. aug 2017

Mám asi aj ja ten problem 2dni mi meškajú a mam studené ibs ruky take skor ladove.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre