Som tehotná bez príznakov

8. máj 2021

Som na začiatku tehotenstva potvrdené zatiaľ krvou hcg 4000 na sono idem budúci týždeň, lenže nemám žiadne tehotenské príznaky nebolia má prsia jedine sem tam brucho a kríže a ešte som si všimla že v noci lepšie spím pred tehotenstvom som asi 5rokov neprespala celú noc stále som bola hore minimálne 3-4 krát mali ste aj vy bezpriznakove tehotenstvo že vás ani prsia neboleli?

deti95060810
8. máj 2021

príznaky ešte stále môžu prísť - najmä nevolnosti...😉
bezpríznakové tehu som mala, žiadne nevolnosti, bolesti prsníkov, nič.... len gyn. mi oznámila že som v 15 tt

simona_11
8. máj 2021

Ničoho sa neboj. Ja som teraz v 8mesiaci a za celú dobu som nemala ani jeden tehu. príznak 😁 akurát teraz už vyzerám ako sloník a ťažšie sa mi pohybuje inak za celú dobu ma ani prsia neboleli, nebolo mi zle a ani naladova, precitlivena som nebola. Bábo a aj ja sme napriek tomu úplne zdravý. ♥️

adkoalauri
8. máj 2021

Nemala som žiadne okrem toho že som pribrala 20 kíl 🙂

kkovacovak
8. máj 2021

Príznaky nemusia prísť vôbec celé tehotenstvo 😉 hlavne to moc nezakríkni lebo tiež som sa v začiatkoch takto vytešovala a zrazu v 9tt mi začali celodenné nevoľnosti 😄

vilma7
8. máj 2021

Ja som pri 2 tehotenstvach nemala žiadne príznaky, nikde nie je napísané, že ich každá musí mať. Jedna má, druhá zas nie....niekto pregrcka pomaly pol roka a ja som ani raz nie, ani v jednom tehotenstve. A to mám obe detičky po 40.tke 🤪

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre