Som po mimotelovom oplodnení a je vidno iba gestačný vak

denulka85
18. mar 2013

Baby je tu niekto ako ja? som ivf ket a som vraj 5+5tt a podla ms som mala byt zaciatok 8tt ale lekar nic nevidi len dutinku ani zltkovy vacok nic.... zobral mi krv na hcg a zajtra mam vysledky a stredu mam ist vraj zas na utz moc sa bojim. je tu niekto kto bol v podobnej situacii a dopadlo to dobre? dakujem

krasneleto
18. mar 2013

@denulka85 a brali ti krv? co hovori hcg?stupa?

denulka85
autor
18. mar 2013

@krasneleto dns mi brali krv a zajtra mam vysledky? co mam robit moc sa bojim? bola si na tom podobne?

krasneleto
18. mar 2013

@denulka85 ano, ale nie je to smerodajne... podstatny je vysledok krvi, ci hcg stupa alebo nie... este nevesaj hlavu, nic nie je stratene

denulka85
autor
18. mar 2013

@krasneleto a tebe to ako dopadlo? ja hnes od zaciatku to mam cele spomalene na 16 den po ket som mala hcg 39,3 na 18den 125,2 a a na 23 den 986,5 takze neviem co si mam mysliet

krasneleto
18. mar 2013

@denulka85 no ja som potratila

denulka85
autor
18. mar 2013

@krasneleto to mi je luto, a ako to normalne 5tt nic nebolo vidiet len vacok? musela si ist na kyretaz?

krasneleto
18. mar 2013

@denulka85 ano ja som bola podla PM 6tt+2 , podla ket 4tt+2, zacala som krvacat... krvacanie zastavili liekami, ale zial boli obe dutinky prazdne, tak sa cakalo s cistenim ci aspon v jednej nieco neuvidia...... hcg bolo 296, ked mi brali v nemocnici krv 1420 a potom kleslo na 170 tak verdikt bol jasny. ano cistili ma

denulka85
autor
18. mar 2013

@krasneleto ja som podla pm 8tt a teraz som 5+5 a nekravam a ine ako gestacnu dutinku nieje vidno ani tebe nebolo?

barboritta
18. mar 2013

@denulka85 ja som tak mala,už ma chcel poslať doki na čistenie,odmietla som a dobre som urobila.dnes som 28tt.môže to byť aj tvoj prípad,hlavne nestresuj 😎

krasneleto
18. mar 2013

@denulka85 neporovnavaj sa... ja som krvacala, cize som potratila uz ked som prisla do nemocnice...najhorsie je porovnavat sa... tvoj stav je iny ako moj a vsetko bude dobre... nekrvacas... babatko sa tam urcite ukaze. neboj sa... tento stres ti nerobi dobre...

tilly
18. mar 2013

treba pockat na hcg, ci bude stupat a ako rychlo...

ja som na tom bola ako krasneleto... hcg nestupalo, nebolo nic vidiet... ale ak stupa, tak je to dobre, hlavne treba pozitivne mysliet 😉

ale v 6tt este nemusi byt nic vidiet... mne nebolo vidiet v 8 ani v 10tt, tak to je ine trosku...

denulka85
autor
18. mar 2013

@barboritta ahoj ako si to mala ti? pomoz mi inak sa asi zblaznim 😒

denulka85
autor
18. mar 2013

@krasneleto neviem mne lekar povedal ze o takomto case by uz malo vuidiet aspon zltkovy vacok a v pondelok 11,3 mala dutinka 8,2 a dnes 18,3 12,1 ja som od zaciatkom tehu taka omeskana skoro odva tt....
@tilly

krasneleto
18. mar 2013

@denulka85 pozri poviem ti na rovinu... su len dve moznosti... bud ostane dutinka prazdna a tvoje tehu je zial na konci, alebo si proste posunuta a to co ma byt vidiet , vidiet bude , hcg bude stupat a budes sa coskoro gulatit... viem ze si plna otazok... ale tvoje tehotenstvo je jedinecne... sance su 50 na 50. verim ze to bude dobre...hlavu hore

barboritta
18. mar 2013

@denulka85 ja som prišla ku dr ked mi meškali 2 týždne,na sone

tadaminka
18. mar 2013

@denulka85 ahoj, ja som sice nebola po ivf ale v 5tt+4 bola na utrazvuku len prazdna dutinka a doktor povedal ze sa zrejme v nej nic nevyvija. o dva dni ma to nic 4 roky.

denulka85
autor
18. mar 2013

@krasneleto ano ja viem len teraz mam taky blby pocit skor asi strach 😒 no to je jedinecne skor by som povedala ze od zacoatku cudne myslis ze ked hcg bude vysopke tak tam este je sanca?

denulka85
autor
18. mar 2013

@barboritta ako meskali ti kramy dva tyzdne a ako to ze ta chceli potom vycistit? mne dnes povedal dr. ze asi sa to nevyvija ako ma a pre istotu mi zobral krv

barboritta
18. mar 2013

@denulka85 ja som prišla ku dr ked mi meškali 2 týždne,mala som byť 7tt ale povedal mi že najviac 3 alebo 4tt,čo je blbosť,to by sme museli bábo splodiť v piatok večer a v sobotu ráno by mi vyšiel test // .tiež že by malo byť aj srdiečko,nielen prázdnu dutinku bez žltkového vačku. vraj vyčistiť,povedala som nie,počkám a o 5 dní som mala hnedý výtok tak som bežala na kontrolu a to bolo aj srdiečko už.takže u mňa tak

denulka85
autor
18. mar 2013

@tadaminka ja som ivf podla vkladu 5+5 a videl len prazdu dutinku a do paiera co mi dali v care napisal ze bez zarodovych struktor ked to dobre po nom citam

denulka85
autor
18. mar 2013

@barboritta a ked tebe videl len vacok ziadny zkovy vak tiez nebol vidiet? takze ani ja sa nemam hned dat cistit , alebo asio zajtrajsie hcg ukaze

ooo
18. mar 2013

@tadaminka a to ti rovno povedal, ze sa tam zrejme nic nevyvyja? mne povedal v 5+1tt, ze nemusi byt este vobec nic vidiet, ale ze to este ani nic neznamena. nakoniec bola vidiet dutinka 9,2mm, ale babatko zatial ziadne. a povedal, ze je to v poriadku. teraz som 8+5tt a krpec ma 21,7mm

@denulka85 mozno blba otazka, ale aj pri ivf sa to rata od PM?

tilly
18. mar 2013

ja som mala problem, ze som nevedela presne termin poslednej MS, v kalendari som mala napisane 20. ale pamatala som si 30.teho, cize to bol dost rozdiel, v podstate ma ani preto neriesili uplne hned, nechali ma trapit sa 3 dni v nemocke, kym sledovali hcg... ja doma 3 rocne decko, ktore malo akurat narodky, no nic moc... ale teraz mam 3,5 rocneho dalsieho caparta 😉

viem, ze tvoja situacia je ina, ja uz som jedno dieta mala a otehotnela som prirodzene, aj ked po roku snazenia... ale potom dalsie babo uz islo hned, po druhej MS od potratu...

neboj, dobre to dopadne...

krasneleto
18. mar 2013

@denulka85 pokial ti vide nizke hcg, asi je to stratene,,, ale pokial bude rast.. nadej tam je...

denulka85
autor
18. mar 2013

@ooo to m,i povedala a napisala dr. v care tak asi hej lebio co mi dala papiere tak napisala ze 7tt a zodpovdajuci je 5tt a to bolo min.tyzden aj ja som uz uplne zmetena

denulka85
autor
18. mar 2013

@tilly dakujem dufam ze hcg bude dostatocne vysoke aby sa to udrzalo alebo ukazalo ale dnes som bola na utz a zas chce aby som prila stredu a to nieje skoro?

denulka85
autor
18. mar 2013

@krasneleto dufam asi ake vysoke cca mam cakat do 10 000?

tilly
18. mar 2013

@denulka85 nie je to neskoro, je to len na nervy... zas robit uzv alebo odbery denne je hovadina, iba by ta to viac stresovalo, pripadne davalo nadej, ktora by tam nebola... neboj, bude to dobre, v stredu bude viac na uzv a vyssie hcg 😉

denulka85
autor
18. mar 2013

@tilly a nevies ze pri akom hcg sa tvori ten zltkovy vacok?

tadaminka
18. mar 2013

@denulka85
@ooo mne rovno povedal ze si mysli ze z toho nic nebude a zrejme skoro nastane spontanny potrat lebo aj ta dutinka bola nejaka splacnuta a nie gulata ako by mala byt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre