Skoro žiadne príznaky

11. aug 2022

Caute baby , ja len som 11t a nemavam skoro ziadne priznaky, nieje mi nejak ani zle , negrcam … je to ok? alebo to moze prist aj neskor? nemavam ani extra zvlastne chute…
alebo mam len takzvane stastie?? 😅 len niekedy mavam strach ci je vsetko v poriadku..

hendikep
11. aug 2022

jasne ze to moze prist aj neskor, v prvom tehotenstve som nemala problemy v prvom trimestri, v druhom tehotenstve mi bolo len tazko na zaludku, ale v dalsich trimestroch prisla unava a nervozita - bud rada ze mas zatial pokoj :D

saska85
11. aug 2022

Mne tiez nic nebolo, obcas pichanie v podbrusku :D teraz som v 22tyzdni

beata_k
11. aug 2022

Nemala som ziadne. Nie je pravidlo, ze kazdej tehotnej je zle. 😉 A ani chute

andrejka1974
11. aug 2022

Mne bolo zle len keď som čakala dievčatá pri chalanoch mi nebolo nič takže je úplne ok že ti nič nie je a môže to to prísť aj neskôr teš sa že ti nič nie je

7lenka11
11. aug 2022

Ja som v 17tt a prvy trimester bola pohodicka.. obcas unava, obcas zaludok na vode a chutilo mi vela jest.. inak nic.. ziadna ranna nevolnost, ziadne vracanie

deti95060810
11. aug 2022

mne pri prvom bolo tak zle že som odpadávala...a pri ďalších troch tehu vôbec nič...

l_u_c_k_a111
11. aug 2022

ja som mala sem tam zaludok na vode ale prisla som na to ze ked som najedena tak som spokojna cize som vkuse tlacila nieco do hlavy 😂😂😂 vdaka tomu som ale aj pribrala na co sa moja svokra do mna obuva lebo vraj vela priberam atd atd zatial mam +10 kg som v 25tt ale prvy trimester som vdaka tomu ze som jedla prezila uplne v pohode 🙂 nic ine mi nebolo len proste ten hlad neustaly 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre