Silné bolesti nôh na začiatku tehotenstva.

91klaudi91
24. feb 2020

Ahojte, som v 5 týždni a hľadám niekoho kto by mal prežité niečo podobné ako ja teraz. Už asi od 10DPO mi začali brutálne bolesti nôh, celých od pása až po členky, je to podobné bolesti nôh v detstve ale krát. Či sedím, ležím, hýbem sa.. Boli tam samozrejme aj riadne PMS bolesti, čo je tiež doteraz a bolesti krížov, tie sú však normálne v rannom štádiu, len tie nohy mi nejdú do hlavy a veľa som o tom na nete nenašla. Nechcem panikáriť a ísť k DR, tam idem až o dva týždne, tak či náhodou niekto nemá podobnú skúsenosť. Ďakujem pekne;)

cokolada_876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cokolada_876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivkav5
5. sep 2023

@91klaudi91 ahooj, ako si prosim dopadla s tými bolesťami nôh? Mám to tiež a ešte len začínam tehu, tak ma celkom zaujíma ako si to vyriešilaa, prípadne z čoho to bolo? Ďakujeem:?

lenka2358
8. okt 2023

@ivkav5 Tiež to mam tak,ako si dopadla?

ivkav5
8. okt 2023

@lenka2358 ahooj, som 10tt a bolesti zmizli 🙂
Samo od seba, vďakabohu. A čo ty?

lenka2358
8. okt 2023

@ivkav5 Ahoj,mešká mi menštruácia dva dni a veľmi ma boli noha a už druhý týždeň mávam ráno bazalnu teplotu 36,9 37,0,37,2

ivkav5
8. okt 2023

@lenka2358 a nepýtala si sa dr. na tie nohy?

anite9
27. nov 2023

Ahojte,ty bolesti noh zacali trapit aj me 7tt,da se to vydrzet,ale je to neprijemne. Nastesti me to chyta jenom vecer a kdyz to zaspim,tak uz potom v pohode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre