Sex v tehotenstve

11. sep 2023

Som tehotna (zatial len 5tt), k lekarovi objednana na buduci tyzden, no dovtedy sa mi velmi cakat nechce :D Mozem mat sex v tehotenstve pokial som este nebola u lekarky? :D Mali sme uz samozrejme, ale na zaciatku som este necitila nic, teraz uz mam nejake priznaky a preto ma to trosku vydesilo ci sa nemusim bat kedze som este nebola u lekarky.

majlo1234
11. sep 2023

Mozes

danielittar
11. sep 2023

My sme fungovali normálne, možno aj vo zvýšenej miere :D Kludne môžeš, ale buďte opatrní.

autor
11. sep 2023

Dakujeeem to rada pocujem, tesim sa🙏😅

mia_von_prag
11. sep 2023

Nemusiš čakať na lekára,aby ti dovolil

daniela2202
11. sep 2023

Ak ti nie je nič , tak až do pôrodu 😂😂👉

autor
11. sep 2023

@daniela2202 ved to prave neviem, ale zatial sa citim normalne 😂 tak ideme na to hned dnes 🤣🙈

autor
11. sep 2023

A baby este jedna otazka, s tym ejakulatom v prvom trimestri to je tiez len blabola alebo pravda? Ze si treba davat pozor pretoze spermie vyvolavaju potrat?🤷‍♀️

daniela2202
11. sep 2023

Výborne 😁👍

tehotna40
12. sep 2023

To je co za somarina s tými spermiami ? 😀 a pokiaľ nemáš problémy sex nieje žiadny problém

autor
12. sep 2023

@tehotna40 nepocula si to este? Tu sa to vo velkom riesilo takmer v kazdom fore :D

tehotna40
12. sep 2023

Nepočula veru,počula som, vraj na konci tehotenstva keď sa už otvára krcok tak ze spermie tomu dopomahaju ze obsahuju nejaku látku... 3 tehotenstva a ideme z mužom normálne naplno stále a nič sa mi nestalo zatiaľ 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre