S ktorým som tehotná?

saskia119
18. jan 2024

Ahojte ženy prosím o radu a pomoc.. Prosím nesudte ma.. V decembri sme s priateľom mali krízu po 6 rokov vstahu. Nasla som si milenca 20.12 som mala s milencom nechránený sex aj mu ušlo sa mi priznal pred par dnami.. Priateľ prišiel domov 21. 12 zo zahraničia.. Udobrili sme sa a vrátili k sebe .. Sex sme mali 23.12 .. Včera som zistila, že som 2-3 týždne tehotná je mi zo seba zle :( po prvý krát som za 6 rokov zlyhala.. Priateľ nebol doma 8 mesiacov lebo bol v zahraničí v práci.. A mne to všetko chýbalo :( prosím baby poraďte ktorý dátum je pravdepodobný.. Alebo teda vo myslíte ktorý je otec :(

veronikaszabova
18. jan 2024

@saskia119 no, tu to rozhodnu iba testy DNA. Moc natesno mas tie styky.

doris11
18. jan 2024

@saskia119 no to ti nepovie nikto. 3 dni rozdiel je fakt malo. DNA testy jedine

bejbs123
18. jan 2024

@saskia119 myslim,ze ziadna z nas nema vestecku gulu,ved je rec o 3 dnoch,to ti ani doktor nepovie….

anjelicek26
18. jan 2024

V tomto pripade to mozu byt obaja. Bohuzial, len testy DNA toto rozlusknu...skus byt uprimna - aspon zatial teda k milencovi, ten test sa da spravit aj v tehotenstve, tak ho sprav, ked vylucis milenca, ostanes v partnerstve, ked vylucis priatela, tak bohuzial no, budes na to sama, alebo uvidis, ako sa milenec k tomu postavi... alebo si dietatko nenechas. Vsetko je to na tebe, preber si vsetky moznosti v hlave, 8 mesiacov nevidiet priatela tiez nie je nejake terno na otca roka, ked predpokladam tam zije a pracuje a tiez sa nevidate a nebudete vidat moc... mali ste si viacej pozor davat :(

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvadrinkaaa
18. jan 2024

A s priateľom bol ten styk chránený ci nie?

vanilkovazmrzka
18. jan 2024

To nemas sancu zistit inak ako testami 🙂

zuzubb007
18. jan 2024

Tu len DNA testy, bez nich nikdy nezistis kto je otcom sa to neda pri 2 dnoch urcit nikdy, to si si zavarila paradne, to ze ti to chybalo je fajna vyhovorka

veronikaszabova
18. jan 2024

@kvadrinkaaa tak asi nebol chraneny, ked riesi, ktory je otec. Nemyslis?

katarinka89
18. jan 2024

@saskia119 s milencom

juliacenc
18. jan 2024

Ak ostavas s pritelom tak je jeho 😉

sisa_s
18. jan 2024

@juliacenc hadam milenec nebol blondiak s modrymi ocami a manzel tmavy typ 😀 😀

drahomirrra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saskia119
autor
18. jan 2024

@zuzubb007 výhovorka to nie je ak si chcela uraziť a urobiť sebe lepší pocit nemala si komentovať radšej 🙂

saskia119
autor
18. jan 2024

@drahomirrra a ty si kompletná také niečo komentovať?

ivkav5
18. jan 2024

Absolvuj testy DNA a uvidíš…

drahomirrra
18. jan 2024

@saskia119 Ja kompletná som. Presne viem, na rozdiel od teba, kto je otec môjho syna. Toto je horšie, ako Steelová.

egonsk
18. jan 2024

@saskia119 pokial jeden je cernoch a druhy albin, uvidis to po porode ktory je otec ;)

cookie29
18. jan 2024

ona uz odisla z MK ... zrejme sa jej nepacilo ze nemame odpoved

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drahomirrra
18. jan 2024

@zahrajzlato Ešteže už je tehotná, lebo by možno pripadol do úvahy ďalší otec...
Ty kks, a sa rozčuľujeme, že dnešní chalani majú baby za štetky a lacnoty. No prečo asi.

simsalabim
18. jan 2024

@drahomirrra ako lahko sa da odsudit druheho, vsak? Urobila chybu, ano, ale to, co si napisala, je za mna cez ciaru.

doris11
18. jan 2024

@saskia119 s milencom si bola 20.12
21.12. Prišiel tvoj chlap domov
To uz si nemohla vydržať ten jeden den?
Ak to nieje vymyslené tak vela šťastia 😀

drahomirrra
18. jan 2024

@simsalabim Nesúhlasím. Rozhodne to nie je za čiaru. ZA čiarou je spať s dvoma chlapmi bez ochrany dva dni po sebe a potom riešiť tehotenstvo.

zobaka
18. jan 2024

keď milencovi ušlo a priateľovi neušlo, tak milenec

simsalabim
18. jan 2024

@drahomirrra cez ciaru je hocikoho posielat na interrupciu, cez ciaru, je niekomu povedat, ze sa nema mnozit. Kazdy robi chyby, ty vobec nevies, v akom rozpolozeni bola a co k tomu viedlo. Ano, ani ja nesuhlasim s tym, mat s hocikym nechraneny styk. Aj si pomyslim svoje. Ale nikdy by som nikomu nepovedala, ze sa nema mnozit a ma ist na interrupciu.

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beronsche
18. jan 2024

@saskia119 nikto sudny nema NEchraneny sex s milencom!
Mas to blbe, teraz nijako nezistis, koho to dieta je.

Odporucam vyjst s pravdou von. Pretoze ak sa to prevali (a pravdepodobne sa to prevali), ked uz bude dieta na svete, bude tym trpiet najma to dieta!

sofia1979
18. jan 2024

@saskia119 nebudem ťa súdiť to mi neprináleží už len testy dna. Hlavne buď ferová

drahomirrra
18. jan 2024

@simsalabim Ok, to si ty. Napísala som, že interrupciu radím. Nie, že má ísť. Tiež neprekrúcaj. Ja som už unavená z otázok niektorých mentálne zaostalých žien tu. Na hrubú dieru hrubá záplata. A niektorým treba riadnu facku, aby sa prebrali, za tým si stojím. A stále tvrdím, že na právo mať deti majú byť testy IQ.

A rovnako som unavená z komentárov, ako dávaš ty, kde sa mám hrať na vysoko tolerantnú, neodsudzovať, chápať a byť milá a nápomocná. No hotová Matka Tereza. Sa pozri, čo dnes robia mladé baby! Si predstav že príde s takýmto niečím za tebou dieťa, dcéra, čo by si jej povedala? Že je to úplne v poriadku a okej?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre