Rozdielne výsledky testov po 3 týždňoch.

adka252
21. nov 2019

Pekný večer prajem mamičky teraz som ostala úplne v šoku ró ila som si 3 testy dva pred týždňom ukázali čiarku a ta druha bola vidieť už viac urobila som si teraz večer test a neukázal ani tu duhovu ostala som v šoku lebo som sa tešila stretli ste sa s tym? Pridávam vám fotky dva zialove minulý týždeň a ten ružový teraz pred cca 10 min

mima1
21. nov 2019

Stretla. Bolo to biochemicke. Ciarka by mala byt uz silnejsia ovela medzi 1 testom pred tyzdnom a 3dnes

mima172
21. nov 2019

@adka252 Tiež som sa s tým stretla v máji tohto roku. Bolo to biochemické tehu. No ešte by som skúsila test zajtra z ranného moču. Ktorý DPO si, resp kolko mešká MS?
Testy sú všetky 10tkove alebo 25kove? Ideálne je vždy testovať jednou značkou testov.

adka252
autor
21. nov 2019

@mima172 no ja som pred mesiacom aj 2 týždňami potratila a menzes som od vtedy nemala volala som aj gyn dnes a mi povedal ze to som ale dnešným terajšom testom som taka vseli jaka a mala by som byť na začiatku keď ze sme hneď nemali pohlavný styk po potrate ale až po 2 až 3 týždňoch

mima1
21. nov 2019

Ono aj keby si bola na zaciatku tak ten test tmavne tuto je skor vidiet ze bledne a ciarka nema ani moc tej ruzovej farby. Skus zajtra rano dalsi

mima172
21. nov 2019

@adka252 Ja som potratila pred rokom v 11tt, na testoch som mala ducha ešte 5 týždňov po kyretáži. Neviem ci je to normálne, či nie ale taka je moja skúsenosť... Odporúčam (ak toto nebude tehu) nechať telo troska zregenerovať. My sme po potrate mali intimnosti až po prvej MS, tak odporučil i lekár.
Každopádne držím palce, aby to dopadlo tak ako si želáš 🙂

adka252
autor
21. nov 2019

@mima172 a meszes ste normálne dostali? Po kytetazi?
Lebo ja som mesiac aj volaco po a ja som po kytetazi krvácala jeden a pol dna slabúcke a menzes som stále ani nedostala

veronikaszabova
21. nov 2019

@adka252 a nie je to zostatkove HCG? Ja som po potrate mala 4t este HCG (poz.testy)

mima172
21. nov 2019

@adka252 Kyretaž som mala 27.11.2018 a MS prišla "pod stromček" 24.12.2018. Naozaj poctivo som pila alchemilku. Lekár mi vtedy povedal, že v norme je ak príde prvá MS v rozpätí 4-8 tyzdnov od zákroku. Každopádne, najskôr by bolo fajn keby sa ukážete Dr. nech Vás pozrie. Ak vylúči tehotenstvo, tak veľmi odporúčam tu alchemilku. A ak je to tehu tak veľmi držím palce ✊✊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre