Rastúce bruško v tehotenstve

10. mar 2022

Ahoj,,,,, som v 10 tg, je to moje druhé tehotenstvo. 🙂
Nájde sa tu niekto komu už v 10tg bolo dosť vidno bruško? Zaujímalo by ma či je to tým že som už tehotná bola alebo je aj nejaký iný dôvod. 🙂

lucia7933
10. mar 2022

ja som prave v 10tt (ale prve tehotenstvo) a brusko ziadne ..nepribrala som este nic (teda prsia ano,ale niekde zase schudla - moze za to nechutenstvo)

nika12323
10. mar 2022

Ahoj ja som akurát 11 týždeň a brusko ešte menšie aké som mala , ale to asi preto že od 6 týždňa neustále zvraciam

lucia7933
10. mar 2022

@nika12323 ja som na tom podobne, ale nastastie som nezvracala este ani raz...ale to nechutenstvo...je strasne 😖 velmi malo jedal je co môzem zjest

diamond007
10. mar 2022

@lucia7933 to je dosť rozdiel prvé a druhé.

autorka... Ja keď som mala druhé tak to bolo dosť vidno (ja som to tak vnímala) ale podľa mňa aj viac nafúknuté bolo, menej som si dávala pozor na jedálniček prvé týždne keďže som mala stále chuť na niečo inak mi nebolo komfortne

jaskolka
10. mar 2022

Je to možné, ja som tehotná už tiež opakovane, a v 10tt som už videla rozdiel. Ale môže to byť aj nafúknuté bruško, ťažko povedať.

beata_k
10. mar 2022

Je to mozne. Ja som to tiez riesila pri druhom tehotenstve. Vraj svaly a vsetko ostatne uz raz natiahnute boli, tak teraz su trochu oslabene a povoluju rychlejsie.

macica1706
10. mar 2022

Pri prvom tehu mi začalo vykukat bruško až v 21tt a pri druhom to bolo už v 8tt.je to aj tým,že si už tehotná bola.pri prvom som pribrala 13kg a pri druhom 11kg ale mala som pocit ze som ako slon😅

nika12323
11. mar 2022

@lucia7933 joj to ti verím .. ja ani moc nemám nechutenstvo hocičo by som aj zjedla , ale čo z toho že skoro všetko ide zo mna von niekedy aj voda .. dúfajme len že to už čím skôr skončí a začneme si užívať tehotenské obdobie 😊😀

mirka3169
11. mar 2022

Ja mám druhé tehu 11tt a skôr mám nafúknuté. Nakoľko ráno je ploche a počas dňa sa nafuknd

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre