Pulzovanie v podbrušku v 9tt

danka511
19. sep 2018

Potrebovala by som poradit alebo info ak mate niektira taku skúsenosť:
Posledne dni mam v podbrusku chvilami take divne pocity, ako ked sa napr poreze clovek a v tom mieste cíti tep alebo ako keby mi tam chvilami srdce bilo. Neviem to presnejsie popisat. Neviete co to moze byt al co to moze robiť? Dnes som zacala 9tt.
Za kazdu radu ďakujem

niqus29
19. sep 2018

@danka511 no to by som chcela vedieť aj ja

miadi
19. sep 2018

@danka511 to je uplne normalne a nema to nic s teho citila som to 100 x v zivote to je tvoj puzl v podbrusku.

danka511
autor
19. sep 2018

@niqus29 mas aj ty take?

danka511
autor
19. sep 2018

@miadi ja som to praveze nikdy necitila teda aspon takto intenzívne, preto sa informujem co to moze byt

niqus29
19. sep 2018

@danka511 ano ale nie vzdy len dakedy

miadi
19. sep 2018

@danka511 Lebo si tehotna tak sa viac pozoruješ asi prve teho? Tlkot babatka necitit ani v 9m budes ale citit pohyby o mesiac dva ( ja som citila uz v 14tt vacsina az okolo 20 zalezi ako je dietatko a placenta umiestnena. Tie prve pohyby aj vela mam nevnima je to ako mat v bruchu zlatu rybku 😀Niekto si mysli ze to je plyn alebo creva. Ja som dost v sulade s mojim telom tak viem co je co 😊

danka511
autor
21. sep 2018

@miadi je to možné, ano prve tehu ale uz som prekonala jeden potrat takze sa bojim. To mi je jasne ze necitim tlkot srdiecka len som to prirovnala ze ako keby 🙂.

fantinka
21. sep 2018

Je to uplne normalne. Ja to mavam v hociktorej casti tela, je to ako citit vlastny tep. Chapem, ze sa viac pozorujes, ja som sa tiez, ale snaz sa uzivat toto obdobie a venovat sa prijemnym veciam 😉. Ja som napr. pohyby citila uz okolo 15-16tt, lebo som velmi schudla prvy trimester, ale je to individualne.

miadi
21. sep 2018

@danka511 v pohode je to tvoj vlastny tep tak nepatraj nerieš bud happy 😊

bobricek1979
22. sep 2018

@danka511 buď úplne v kľude ak cítiš aj mravcenie je to jedno s druhým aj maternica

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre