Prvý ultrazvuk

Dnes o 07:30

Ahojte maminy a buduce maminy, dnes som bola na ultrazvuk podľa ms som 6+4 ale podla ultrazvuku 5+5.. veľkosť plodu 2mm aj akcia srdiečka bola.. no po dvoch potratoch sa bojím každej odchýlky 🫤 je to v pohode vsak? Na jednej strane som strašne šťastná, že už aj akcia srdiečka bola ale na druhej mam strach

mimuska328
Dnes o 07:34

Nemala si posunutu ovulaciu?

anna_2012
Dnes o 07:40

Ja som bola na prvom utz v 8 tt a malé zaostávalo o 5 dni podľa ms, včera na poradni v 17 tt už veľkosťou zodpovedalo na deň, nič sa neboj všetko môže krasne dobehnúť ☺️

kiki68
Dnes o 08:37

Dolezita je akcia srdiecka za mna, to je dobry znak, ze je to mimco zivotaschopne. A mohla si otehotniet o par dni neskor. Pokial to priamo nevlozia IVF, tak nevies kedy presne doslo k akemu deleniu. Ms je iba orientacna. Ja som napr mala byt o tyzden menej a bola som o tyzden viac. Boli stresy, lebo HCG ukazalo 90tis a ja som mala byt iba 6+0, usg ukazal uz 7+2 , takze som otehotnela hned den po ms. Nejak sa posunula ovulacia. Tebe sa mohla posunut o par dni a uz to mas. Dolezite je to meranie v 12tt

rurutiax
Dnes o 09:25

Ja som bola tehotná po IVF a aj tak som mala odchýlku 1 týždeň pozadu. Každé bábätko sa vyvíja svojim tempom a druhá vec, tieto merania sú nepresné, keďže plod má doslova pár milimetrov, stačí, že sa doktor o milimeter sekne a už sú iné hodnoty.

zuzana9393
Dnes o 09:43

Tiež som mala odchýlku asi týždeň. Dala mi progesterónove čipky a o 2 týždne už všetko presne sedelo 🙂 teraz som v 32tt a krpec je o pár dní väčší, co si myslím,že už teraz nie je podstatné, keďže to nevedia ani presne odmerať a aj deti sa rodia s inými vahami

viky2612
Dnes o 10:31

Mala som presne rovnakú odchýlku. Všetko ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre