Prvé týždne tehotenstva a staršie dieťa v domácnosti

petradomin
31. okt 2019

Ahojkte. Ako zvladate prve tyzdne tehulkovania ak mate doma aj starsie dietatko. Ja mam doma 2rocneho fesaka, ale dava mi to zabrat... 🤣🤣🤣 Musim cez obed s nim spavat 🤣🤣🤣

evittam
31. okt 2019

@petradomin Tak spi ked môžeš. Ja som chodila do práce. Mohla som spat az ked som prišla domov. Aky mas problém?

katulienkax
31. okt 2019

Preco máš výčitky kľudne spi aj ja som spávala kašli na upratovanie

petradomin
autor
31. okt 2019

@evittam sak aj spim ked mozem 🤣🤣🤣

petradomin
autor
31. okt 2019

@katulienkax hej snazim sa spat ked mozem a upratukem uplne minimalne... 🤣🤣🤣🤣

tosomja
31. okt 2019

Kde je problem? Kazda jedna by si rada zdriemla,niektore musia chodit do prace. Niektora zvracia, niektora ani nevie, ze je tehotna. Niektora dokonca starsie deti vlaci na rukach, niektora nema auto a nakup nosi v rukach. ...vsetko z toho je ok. Tak nemaj strach, ze si ina 😉

petradomin
autor
31. okt 2019

@tosomja jeeeej dakujem... Aj ja vlacim mojho krpca na rukach ked si ziada... Aj nakupy si nosim sama aj ked len do/z auta, a snazim sa neprekrocit hmotnost mojho syna 🤣🤣🤣

petradomin
autor
31. okt 2019

@tosomja a zase ked si spomeniem tak spatne ze som na uplnom zaciatku ked sa este len uhniezdovalo tak som muzovi pomahala vykladat z aauta betonove tvarnice 🤣🤣🤣🤣 samozrejme ze som ani len netusila ze by som mohla byt tehu

tosomja
31. okt 2019

@petradomin ja som pri dcere bola na sluzobnej, vlastne...otvaracke novej predajni s nabytkom, vies si predstavit co vsetko som tahala, po veceroch zurky...az mi rano prislo zle, zvracala som...este sef sa smial, ze som to prehnala s alkoholom...a ja som ani nepila...tak som si tam v lekkarni bola kupit test a // jak hrom 🙈 odvtedy som uz " bola tehotna" a davala som si pozor. Do posledneho dna som sa kupala v ladovej vode, nic mi nebolo...no teraz som v 5.mesiaci a uplne ine pocity. Mam sedavu pracu a aj tak nevladzem, furt ma daco boli, spala by som aj pocas prechadzky, do 14tt mi bolo zle, potom dva tyzdne bolest hlavy 😁 az teraz mi je dobre, uzivam si brusko, bicyklujem, nakupujem atd...a tri dni som nosila 11kilovu malu slecnu na rukach a blaznila sa s nou. Vsetko treba brat tak, ze tehotenstvo nie je choroba, vsetko prejde a aj to najhorsie zvracanie je vlastne najmilsia vec, co tehotna prezije 😃 okrem palenia zahy, opuchnutych noh, nespavosti v noci, suchoty ako po opici 😂 plac cez smiech atd...tak spi, ked potrebujes, jedz, ked si hladna...

lindusss2016
31. okt 2019

@tosomja presne... ja som moju nosila v satke skoro do 30.tyzdna, precvicovala som jogu v tehotenstve, na starsiu som bola uplne sama. A ze som s nou musela spat na obed? Tak na to som sa najviac tesila 😃

petradomin
autor
1. nov 2019

@lindusss2016 preane moj pocit.....tesim sa najviac ked ide maly spať lebo viem ze pojdem aj ja 😋😋😋

petradomin
autor
1. nov 2019

@tosomja hej hej... Ked mozem sim ked som hladna jem... A samozrejme ze sa aj blaznim s mojim uz 2rocakom co ma skoro 13kg...a jasne ze tehotenstvo nieje choroba.... Je tu jedno ALE... Som radsej trosicku opatrnejsia nakolko som vo februari potratila....ale to patri asi doinej temy... Beriem to tak ze to tak malo byt... Kedze teraz uz v 7.tt bije ♥ tak som ta najstastnejsia na svete a uzivam si kazdy jeden den... Aj ked je mi blbo, aj ked sa citim slaba, aj ked som momentalne chora... Ale uzijem si kazdy jeden tehu ako som si uzila aj pri mojom 1.tehu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre