Proteínové tyčinky ako maškrta v tehotenstve

sanny2993
13. sep 2020

Ahojte. Papali ste tento druh alternativy sladkosti? Ja som zvyknuta na tieto tycinky. Na ziadnej sa neviem docitat k upozorneniu pre tehotne. Myslite ze sladidla raz tyzdenne v tejto tycinke uskodia ? Myslim ze v sladkostiach je rovnaky bordel ...

miaumiauxc
13. sep 2020

@sanny2993 ja som ich jedla celkom pravidelne 😂 mala je zdravá ..

marikost
13. sep 2020

ale maju aj vela kalorii, tak mozu ist kg hore

sanny2993
autor
13. sep 2020

@marikost problem je v tom ze z 1 sladkosti sa nenajem ale z 1 tycinky som syta aj cele doobedie 🙂

kubkovamama
13. sep 2020

@sanny2993 šak ako maškrta prečo nie,ale keď píšeš,že si sýta celé poobedie..skôr by som dala normal raňajky+desiata a ak ficíš na fitstrave,určite si to vieš pekne nakombinovať.Vlocky,banán,jogurt...Desiata ovocie,lebo pre tehulu asi nie je vhodné len proteinovu tyčku na x hodín,síce je v tom všetko možné,lepšie pravidelne a častejšie niečo vyvážené..tehule mávame nižší tlak,aby ti aj neprišlo slabo doobeda

s_a
13. sep 2020

Veď sladkosti ani nie sú na to aby sa z nich človek najedol

0silvia0
13. sep 2020

@sanny2993 o co tu ide? Tycinku chces ako maskrtu, pritom chces byt cele doobedie zasytena? Tak maskrta ci jedlo?

sanny2993
autor
13. sep 2020

@0silvia0 mam problem s chutami na sladke ... myslela som to teda tak ze namiesto toho ze som schopna doslova zhltnut do toho obeda po ranajkach aj 2 kekse, radsej by som si dala tu proteinovu tycinku 😀 najhorsie je ze telo neoklamem ani ovocim. Dam si vyvazene ranajky a za tym.vzdy za misku ovocia. No telo si ten keks pyta 😔😔😔

kiki68
13. sep 2020

Vraj vhodne nie su skrz tu davku proteinu, ale iba som to citala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre