Príznaky na začiatku tehotenstva

13. jún 2024

Ahojte, ako to máte v skorom štádiu tehotenstva s príznakmi, máte ich každý deň také isté, alebo raz sú, raz nie sú? Som v piatom týždni (ešte len 20 dní po ovulácii), včera mi z krvi potvrdili tehotenstvo (aj domáce testy pozitívne), a posledné dni som cítila stále hlad a únavu. Dnes necítim ani hlad, ani únavu, tak som si začala troška robiť starosti, či je všetko ok. Vy ste to ako mali, tiež vám niekedy vynechali príznaky? Viem že ma tu možno vysmejete, že čo sa takto držím na príznaky, ale my sme sa o dieťa snažili 7 rokov a som prvýkrát v živote konečne tehotná, takže či chcem či nechcem, podvedomý strach tam mám, plus nemám si to s čím porovnať, keďže tehotná som nikdy nebola.
Vopred ďakujem.

bublinka1426
13. jún 2024

mna napinali pachy a bolo mi prve tri mesiace zle. takze ano, ja som mala. smaozrejme, aj bolesti, nakolko sa tiz acina telo pripravovat na to najvacsie kuzlenie na svete.
a unava nesmierna.

ailiba
13. jún 2024

Ja som mala pocit, ze kazdu chvilu dostanem ms a po 2 tyzdnoch... Bola som 6.tt, akoby utalo, nic som necitila. Potom asi o dalsie 2 tyzdne velku unavu. Pridruhom tehotenstve mi zas bolo velmi zle. Hormony lietaju a prejavy su rozne, aj to, ze odrazu nic netis normálne. Chapem ta, ale hod to za hlavu a uzivaj si ten pocit, ze cakas vytuzene babo❤️. A gratulujem🥰

autor
13. jún 2024

@ailiba @bublinka1426 ďakujem baby 🙏

kiki68
13. jún 2024

Vsetko sa meni zo dna na den, mozno zajtra zacnes mat mdloby. Nikdy nevies.

spanielka44
13. jún 2024

Ja to mám tak že rano poobede bolesť pŕs a krížov iba trošičku a večer sa ich ani dotknúť 😄 niekedy mi je počas dňa kúsok zle ale to iba niektoré dni

deti95060810
13. jún 2024

najskôr každé tehu je iné... ak som pri prvom odpadávala a mala obrovské nevolnosti pri treťom som si ani len nevšimla pár mesiacov že som tehotná....

miriamzba
13. jún 2024

Je to normálne, príznaky sa zrejme zase objavia 🙂 pri 2 tehotenstvach som nemala skoro žiadne príznaky, občas ma akoby "tlačili" prsia, len pri jednom mi bývalo zle, dodnes neviem čím to bolo. Vela šťastia!!

autor
13. jún 2024

ďakujem vám ženy za povzbudenie, práve som si všimla že mi troška aj prsia akoby "spľasli", musím sa prestať sledovať lebo toto nikam nevedie. Keď sa mi raz narodil zdravé dieťa, ja už v živote nič viac potrebovať naozaj nebudem 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre