Prišli sme o vytúžené bábätko - ako sa s tým vyrovnať?

olivia2001
26. jún 2022

Ako sa vyrovnať s tým ze sme prisli o vytúžené babo? 6+2tt naozaj nevlazdem uz plakať mam pocit že sa zbláznim tato noc bola pre mna najhoršia v živote💔💔

pininka1
26. jún 2022

@olivia2001 je mi to velmi luto, prisla som v rovnakom tyzdni o dieta. Boli to tazke tyzdne, po troch mesiacoch som nastastie otehotnela opat a bolo to zasa tazke lebo som sa v kuse bala ze sa to zopakuje. Nastastie ale uz nie a mam tri krasne deticky. Drzim ti velmi prsty.

olivia2001
autor
26. jún 2022

@pininka1 viem ze si tym prechadzaju ženy a každá jedna ma predomnou poklonu je to naozaj ťažké až teraz som pocítila tu bolesť naozaj to neprajem nikomu 😢 ja som si povedala že uz ani nechcem velmi sa bojim a nechcem to zažiť znova💔💔

kova85
26. jún 2022

je mi to ľúto. Po psychickej stránke je najhoršie sa s tým vyrovnať. Poplač si... venuj sa koníčkom, aby ti to zmernilo bolesť 🍀

tmavovlaska93
26. jún 2022

@olivia2001 tiež som prišla o prvé v siedmom týždni, nasledovalo ťažké niekoľkomesačné obdobie a mala som strach či vôbec otehotniem a či sa niečo nestane v ďalšom tehotenstve, ale už ťaháme 8.mesiac tak snáď už len všetko dobre.
Poplač si a priprav sa fyzicky aj psychicky na ďalší nový život, druhýkrát vám to snáď dopadne šťastne 🍀💪

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexka89
26. jún 2022

@olivia2001 no ako nijako...len čas nechať tomu...nemyslieť NATO...a zamestnávať sa iným...po čase sa pokúsiť o ďalšie

bielavila
26. jún 2022

Uplne ta chapem, ja som potratila v 9 tt, a o pol roka v 6 tt, su to uz dva roky a nevyrovnam sa s tym nikdy, s tymto sa neda vyrovnat len sa s tym naucit zit, mam dve deti ktore mi robia radost, ale vzdy ked vidim ako sa hraju napadne ma, ze uz mohli byt traja, ja som si na pamiatku dala vytetovat tetovanie ako pamiatku na nenarodene babatka, velmi mi to pomohlo, mam ho vzdy pri sebe

gerfinka
26. jún 2022

@olivia2001 je to ťažké, tiež som si tým prešla 2krat. Pri druhom raze sme už plánovali svadbu, tak som sa potom vrhla na to plánovanie, vyrábanie výzdoby a trošku som popri tom"zabudla". Takže odporúčam nájsť si niečo, čo ti zaplní myseľ a zamestná ruky. 😉 Ešte mi pomohlo aj vyjadrenie svokry, že aj keď bábätko odišlo, rodičia už sme a aj navždy budeme. Už mám doma 2 dcérky, ale aj tak keď si na tie potraty niekedy spomeniem, ešte mi stále príde do plaču a pri spomienke zosnulých zapaľujeme 2 sviečky aj za tie nenarodené detičky.

olivia2001
autor
26. jún 2022

Mam už jedno dievcatko 2.ročne nejak to dam určite to potrva ale zvládnem to tak nehorázne mi trhá srdce ked si pomyslim na to, nezabudnem nikdy včera som mala meniny asi najhorší den v mojom živote 💔💔💔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre