Príliš veľké bruško v 10+4tt.Má to takto byť?

biancapa
20. máj 2019

Dievcata, co mate skusenosti. Toto je moje stvete tehulkovanie a viem, ze vtedy brusko rastie rychlejsie. Ale ja mam dnes 10+4tt. A brusko dost velke. Vahovo som zatial nepribrala, tak z prejedania to asi nebude. V piatok rano som sla do prace a nic . Vecer som prisla domov uz bruskata a dnes. Nezda sa mi , ze to ma byt az takto.

babi81
20. máj 2019

je to normalne, mne sa tiez nafuklo brusko tak navecer, cely den na nohavh a rano zase nic 🙂 pekne tehulkovanie

biancapa
autor
20. máj 2019

@babi81 ono je to uz celodenne. To len v piatok mi z nicoho nic vyskocilo a uz ostalo 😊

mojemenojekika
20. máj 2019

Možno dvojičky

gabulienka623
20. máj 2019

Ja som tiež mala od začiatku veľké brusko pri oboch detičkách. V 3m, čo na väčšine žien ešte nevidno, som vyzerala ako v 6m. A v 6m sa má už ľudia vypytovali, či už idem rodiť 🙂 ale v 3.trimestri mi už bruško vôbec nerástlo, bábätká samozrejme rástli, všetko bolo ok

dudart
20. máj 2019

@biancapa ja som skoro týždeň chodila s veľkým bruchom a potom sa mi spľaslo samo od seba. Si proste nafúknutá, je to normálne...

alica_matejka
21. máj 2019

@biancapa tak nafuknuta byt mozes normalna situacia, aby sa to tam trosku upratalo aby sa kde malo vyvijat babatko 🙂 drzim palce 🙂

evinkakub
21. máj 2019

@biancapa ahoj... ja som v 3 mesiaci vyzerala ako v 5 a teraz som v 22 tt a mam +9kg a brucho ako by som mala zajtra porodit... neviem to nijako ovplyvnit. Viem, ze viacej jem, ale aj ovela viac cvicim a aj tak mi váha aj brusko rastú ako divé... neviem si predstavit kolko este priberiem za rych 18 tyzdnov co zostava a kde este brucho porastie. Cítim sa ako slon.

bubalea
21. máj 2019

Podľa mňa je to úplne normálne a nemáš sa čoho báť. Predsa len nie je to tvoje prvé tehulkovanie, ta sa môže tvoje telo chovať aj trocha inak ako pri tých predchádzajúcich

maryetta
21. máj 2019

Mne napr pri prvom vykuklo brusko az niekedy v 5-6.mesiaci.
Pri druhom tiez velmi skoro. Ale na vahe ani nie. A obe tehu som isla rodit s rovnakou vahou aj obvodom bruska.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre