Prázdny GV v 7tt

lokorave
30. júl 2018

Ahojte babenky dnes som bola na sono 6+3tt podla ms a doktor videl len gestacny vak so zltkovym bez plodu. O tyzden ma objednal na kontrolu. Je mozne ze sa plod este objavi? Priznaky nemam od zaciatku ziadne okrem obcasnej bolesti v podbrusku resp v malej panve a posledne 3dni mam bolesti hlavy. Som na nervy u, mam za sebou jeden MA

simona232323
30. júl 2018

@lokorave Ahoj. Podla mojej dr.som bola v 7tyzdni a tiez nevidela plod , az o tyzden a to som uz bola v nemocnici a uz mu pekne bilo srdiecko.

bobricek1979
30. júl 2018

@lokorave ešte sa krásne môže ukázať takže vyckaj v kľude

lokorave
autor
30. júl 2018

Dakujem trochu ste ma ukludnili bojim sa ze zajime to co v zime nakolko vobec sa necitim byt tehotna.od zaciatku.

simona232323
30. júl 2018

@lokorave Kazda sme ina , ja som mala bolesti pŕs ,podbruska a o nevolnostiach ani nehovorim,ale znama tá nemala ziadne "problemy" .. aj ked mne to skoncilo nakoniec potratom 🙁

lokorave
autor
30. júl 2018

@simona232323 to ma mrzi viem ake je to tazke ked si tym zena prejde. Zazila som to a prave preto mam taky strach sla som tam dnes stym ze ho uvidim a aj srdiecko. A vysla som sklamana. Tehu predtym som priznaky mala a teraz absolutne nic tak mi je to zvlastne.

simona232323
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karmela
31. júl 2018

@lokorave nemusíš mat tehu príznaky.😉Pri prvej dcére som nemala žiadne tehotenské nevoľnosti až na preklápsiu a pri druhej dcére som zvracala ešte aj na sále počas sekcie 😬 každé tehu je iné.Verim že bábätko Sa ukáže v plnej krase na budúcej kontrole.

adulienka11
31. júl 2018

No ja som tiez dvakrat potratila prvykrat bol plod a nebilo srdiecko a druhykrat tam nic nebolo v tom gestacnom vaku ale ved uvidis drzim palce

lokorave
autor
1. aug 2018

@adulienka11 to mi je luto.. toto bude pravdepodobne aj moj pripad 🙁 a podarilo sa ti nakoniec donosit zdrave dietatko? Aj ti prisli na nejaku pricinu?

adulienka11
1. aug 2018

@lokorave ano mam polrocnu dcerku tehotenstvo bolo dost narocne bolo mi stale zle musela som si pichat fraxiparin injekcie do brucha a ci prisli na to nie doteraz nevedia preco som potratila 😢

lokorave
autor
1. aug 2018

@adulienka11 tak gratulujem k dcerke 😉hlavne ze sa to podarilo oplati sa asi si vytrpiet tych 9mesiacov aj ked tazkych. Fraxik ti dali preventivne? Mne na hemato zatial tiez na nic neprisli 🙁

adulienka11
1. aug 2018

@lokorave vies co my sme uz ani nechceli a vidis nakoniec som bola zase tehotna a na treti krat sa to podarilo

adulienka11
1. aug 2018

Fraxiparin no neviem vlastne na co mi ho dali

adulienka11
1. aug 2018
adulienka11
1. aug 2018
adulienka11
1. aug 2018

To su moje dve lasky

lokorave
autor
1. aug 2018

@adulienka11 krasne baby 🙂

adulienka11
1. aug 2018

@lokorave dakujem

sk_lenka
16. aug 2019

@lokorave ako si dopadla na kontrole?

lokorave
autor
17. aug 2019

@sk_lenka vtedy sme o babo naozaj prisli ale 23.7. 2019 sa nam narodila vytuzena krasna dcerka

klaudia_kaja
17. aug 2019

Predsa ani v 7tt byť nemusíš 🙂 ešte počkaj

sk_lenka
17. aug 2019

@lokorave dakujem za info a srdecna gratulacia k princeznicke 🙂 😘

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre