Potenciálne oplodnenie a wellness

31. máj 2023

Ahojte !
Snazime sa o babatko, a pred par dnami som mala ovulaciu. Tento vikend mame ist na wellness pobyt, a ja tak rozmyslam, ze ci mozem ist do virivky a do sauny( kde je vysoka teplota vody a vzduchu). Je mi jasne, ze sa nemuselo zadarit, ale ak sa nahodou zadarilo, myslite, ze to moze ublizit spravnemu uhniezdeniu ? Viem, asi prehanam, nehejtujte ma prosim 😂 radsej pisem anonymne 😂

mullerova46
31. máj 2023

Nerozmýšľaj a choď 😁 ja som otehotnela v čase keď som sa na to vybodla a šla som na festival kávy a čajov a popila som strašne veľké množstvo kofeínu. Myslím si že sa to podarilo aj vďaka tomu že som si všetko užívala 😁

floki1994
31. máj 2023

Uplne v pohode chod...obmedzovat sa pre nieco co ani nevies ci sa podarilo je hlupost...vypnes hlavu a zrelaxujes...ak to ma vyjst tak to vyjde a ak nie aspon si uzijes relax ;)

timetotime
31. máj 2023

tiez som bola vo wellness a dokonca aj v saune (to som este nevedela, ze som tehotna), bola som v siestom tyzdni a v pohode, nic sa nestalo. potom som citala kadeco, hluposti, ze sa to nesmie a neviem co, ale len ma to rozhodilo zbytocne, bala som sa, aby to nejako dietatko neovplyvnilo, ale nastastie sa nic nestalo 🙏

autor
31. máj 2023

Dakujem vam baby ! Len ste mi potvrdili co som si sama myslela 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre