Poraďte, čo okrem Fatry v tehotenstve na odgrgnutie ?

8. dec 2019

Dievčatá, prosím.poradte, viem, že to nie je úplne naj, ale mne jedine fatra pomáha keď mi je ťažko a mne je teda ťažko celý deň, po každom jedle 😏 nepoznáte niečo lepšie na odgdgnutie, okrem Fatry, ktorú by som.mohla? Ďakujem pekne

1lea12345
8. dec 2019

Ahoj, Pokial viem tak fatra sa nesmie..

kikulienkadd
8. dec 2019

Ahoj,nesmie sa,ale tiež som mala veľké nevoľnosti a tých zopár pohárov, čo som si dala za celý čas bábu neuškodilo a mne veľmi pomohlo.

mima172
8. dec 2019

Ahoj, na fľaši je dokonca upozornenie, že sa nesmie v 1trimestri. Ja som, však, mala veľké nevoľnosti a dokonca sama lekárka mi odporučila zopár glgov Fatry alebo Sulinky. Samozrejme naozaj zopár glgov, keď je fakt zle.
Ideálna nie je ani Cola, no tá má tiež neraz zachránila. Teraz som v 16tt, nevoľnosti mam stále, no už o niečo miernejšie. Ešte mi troska niekedy pomohli zazvorove cukríky od Mullera (z lekárne) a na zahu Gastroftuit... No najlepši liek je, žiaľ, čas 🤨🙂

autor
8. dec 2019

Ja som na tej Fatre nenašla nič napísané 😏 iba viem že ťa strieborná je nevhodná pre tehu ale tá modrá nemá nic😏

mima172
8. dec 2019

Prepáč, pomýlila som sa, to je na tej Sulinke.Teraz sa ma to pozerám. Ta mi pomáhala a veľmi pomáha doteraz. No jednu fľašu mam aj mesiac. Fakt ako liek, nie ako pitný režim. Fafru dám tak jednu za 10 dní. Tieto na foto si kupujem.

autor
8. dec 2019

@mima172 áno presne, túto fatru mám, ale ja doma aj celú fľašu za deň😭 normálnu vodu nemôžem a sladké vody vobec

asia83
8. dec 2019

Ja som pila. Tiež mi vždy zaberie, keď mi je ťažko. Neviem, prečo by sa v tehotenstve nemohla piť. Určite je to lepšie ako brať lieky.

asia83
8. dec 2019

@mima172 Mne aj polrok vydrží jedna fľaša. Tiež ju mám ako liek. Pohár, keď mi je ťažko, čo často nebýva.

7rebeka11
8. dec 2019

Fatra sa nesmie??? Ja ju pijem normálne 🤔😕🤔

ikonica
8. dec 2019

Ta obycajna sa moze... Ked som bola tehu, lekar mi ju nezakazoval pit... Mala som velky problem vobec nieco vypit a fatra ma zachranila... Ta "lieciva" je viac mineralizovana asi a preto sa nesmie...

pralinka86
8. dec 2019

Ak to nie je jedina tekutina a piješ aj iné, tak sa da.. pohar určite neuškodí..
Ale skus aj iné bublinky-mineralky. A pomsha ovladat sa pri jedení, aj ked je to tazke v takom stave.. menej, častejšie, niečo ľahšie, neprekombinovat

autor
8. dec 2019

A ktorá je prosím vás teraz ta obyčajná?

natalindaaaaa
8. dec 2019

Baby aj mne býva velmi zle, už mi to trva 5 deň a je to niečo hrozne. Niektoré dni neudržím ani vodu... v ktorom tt si?

ikonica
8. dec 2019

Ta s cervenym vrchnakom... Lieciva ma tsim biely...

autor
8. dec 2019

@natalindaaaaa ja som v 9tt a 2 týždne mi je zle úplne. Fatru jedinu udrzim😏

autor
8. dec 2019

@ikonica super, dakujem

natalindaaaaa
8. dec 2019

ja začínam 7tt, bola si aj u lekára? Takže ani jedla moc do seba nedáš však? :(

autor
8. dec 2019

@natalindaaaaa nemám chuť na nič, keď zjem tak hneď fatru dávam. Bola som v 7tt a tento týždeň pôjdem ešte na kontrolu

aksuram
8. dec 2019

Ja som tiež prežila I.trimester vďaka Fatre. Nikde som nenašla nič, prečo by sa nesmela v tehotenstve.

majusska202
8. dec 2019

Mne doktorka fatru odporučila, len ta biela ci strieborná sa nemôžem. Ja som to striedala s Pepsi nakoľko mne bývalá extremne5zle aj som bola dvakrát kvôli tomu v nemocnici. Vracala som aj na pôrodnej sále. Takže kľudne si dat fatru ja som fatru píla vrámci pitného režimu lebo každú inú vodu som vyvracala

autor
8. dec 2019

@aksuram
@majusska202 ďakujem veľmi pekne

kristina2412
8. dec 2019

Ja som pri prvej dcére pila Fatru denne a niekedy aj celú fľašu . Nič iného mi nepomáhalo. Prešlo to začiatkom 4 mesiaca,od vtedy som ju nepila.

pallovas
8. dec 2019

Normálna Fatra sa môže.... Mne ju ženský aj odporučil na nevoľnosti..... Nesmie sa ta biela, tá liečivá a na tej to je aj napísané

autor
8. dec 2019

@kristina2412
@pallovas ďakujem pekne, som rada, lebo fakt nič iné nedám do úst z nápojov, sem.tak.glg vody

pallovas
8. dec 2019

Ja mam tak jednu fatru na deň, niekedy na dva... od začiatku tehotenstva a mala je v poriadku 🙂 teda všetko je v poriadku 😊 a už sme 30tt

kristina2412
8. dec 2019

Doteraz sa smejeme s manželom na tom ako chodil z obchodu a v každej ruke balik 6. Fliaš Fatry,hoci vtedy mi nebolo do smiechu. 😛Neboj, to prejde a za chvíľu ju už nebudeš potrebovať.

autor
8. dec 2019

@pallovas super, ďakujem a prajem všetko dobré 😊

autor
8. dec 2019

@kristina2412 presne, aj môj muž tak chodí 😅

kaja153
9. dec 2019

Baby normálnu v pohode môžete iba tu bielu silnejšiu nie😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre