Poistka v tehotenstve

majusiatko24
6. aug 2018

Ahojte baby, tak aj nam sa konecne podarilo po vyse 4 rokoch 🙂 chcem sa opytat dalo by sa cil este poistit niekde aby ked ma doktor necha na Pn aby som dostala este nejake peniaze? Je taka poistovna co by mi spravila este poistku a je tam kratka cakacia doba? Vopred dakujem ;)

zafir01
6. aug 2018

@majusiatko24 nie nedalo. zial.
doby su uz v novych zmluvach min 6 mes, niekde aj 2 roky. ja som pn mala, kedze som na to myslela skor ako som otehotnela. ono je to tak. ludia chcu poistku, ked ju potrebuju, ale vtedy sa uz neda urobit, a nechcu ju, ked nepotrebuju, a da sa

katulienkax
6. aug 2018

To sotva poisťovne nepoisťujú veci ktore už nastali a toto by bol skôr poistný podvod

meca
6. aug 2018

@majusiatko24 čakacia doba na tehotenstvo je 9 mesiacov takze treba na to myslieť skor. Toto je už špekulácia. Sorry

win_gi
7. aug 2018

to asi veru nie. posiťovni by bolo jasné o čo by poistencm v takýchto prípadoch šlo a ona teda isto dobrovoľne stratová byť netúži

majusiatko24
autor
7. aug 2018

Tak nam.sa nedarilo 4.roky tak preto som nato poistenie nebrala cil ohlad, chcela som ist na umele a pred tym si dat poistku, couz

zafir01
7. aug 2018

@majusiatko24 mala som to podobne, tiez sa nam nedariolo, aj potraty boli, ale uz vtedy som poistena bola, lebo som vedela, ze ked otehotniem, sa poistit uz nebude dat ono aj keby ides na umele, su poistovne, dk musis mat poistku uzatvorenu 2 roky pred tym ako otehotnies , mylsim ze od tohto ci minuleho roka to sprisnovali, ja som si len navysila sumy na maxima, ked som vedela, ze chceme tretie babo a o 8 mes som bola tehotna, ale vtedy bola v allianzi ochranna doba tusim 2 mes.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre