Podráždenosť v prvom trimestri

leuska1991
21. okt 2021

Baby,boli ste niektora z Vas nenormalne podrazdena na zaciatku tehu?vytaca ma vsetko,ale ze vsetko. Citim akoby som vybuchnut chcela ,podrazdenaa,zla,placliva...sa citim
. 100razy horsie ako pms🥺

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaela789
21. okt 2021

@leuska1991 ja som to tak mala, presne ako vravíš - horšie PMS. Nepoteším ťa, v 3ťom trimestri sa ti to možno ešte zhorší vplyvom syndrómu hniezdenia, keď budeš so všetkým nespokojná, vplyvom celkového nepohodlia, nedostatku spánku.... 😁 Ale prežiješ. Nájdi si nejaký ventil. Ja dám syna manželovi a idem háčkovať a hneď zabudnem. 👍

malinoismum
21. okt 2021

Och moja pre mna práve toto bol signál ešte skôr ako menzes keďže ja som teda kľudny typ… ale v tom uuuplne prvom štádiu som asi dva týždne buchala dverami to už mi aj drahý hovoril, že by som si mala hlavu vopchat pod studenú vodu že to proste niesom ja🙂 spätne viem, že to bolo 100% hormónmi ❣️🤷🏻‍♀️🙂 t.j. Odpustil 😉

leuska1991
autor
21. okt 2021

@malinoismum uz som to mala aj pred menzesom..ale akosi sa to stupnuje 🥺

leuska1991
autor
21. okt 2021

@malinoismum pred ms ,ktory som uz nedostala🤣😍

malinoismum
21. okt 2021

@leuska1991 už len to že mame spoločne obľúbené meno - ja som Leuska pomenovala - prvú dcérku je veľavravne 🙂 my si budeme rozumiet 😅😅😅😅👍🏼💗

zuzlaka
21. okt 2021

Podobne to mala moja sestra s tou nebola reč. Tá neustále buď nervózna alebo plakala. Akože nechápala som, ale teda hormóny robia svoje, to niektoré veci proste vysvetliť nejde. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre