Pocit choroby na začiatku tehu

lollitka25
29. apr 2019

Baby mali ste niektora pocit horucky a choroby nazaciatku tehu? Menzes mi ma prijst az o tyzden no dnes pocitujem cely den zimicu, tocaky hlavy, svaly ma bolia a pocit horucky no ked som si merala teplotu mala som ju len 36,8 , skusenosti? Prsia mam naliate a zily su riaaaaadne ukazkove, bolesti v podbrusku mierne uz skoro tyzden a ta bolest hlavy🙈

deti95060810
29. apr 2019

až takto nie, len strašná únava...chcelo sa mi neustále spať, nič sa mi nechcelo....kde som si sadla, tam som driemala....
ale príznaky sú rôzne, tento pocit som nemala pri každom tehu...len pri dvoch...

melody5
29. apr 2019

@lollitka25 presne ako.ja, mysela som si ze mam chripku a to som bola uz tehotna...A takisto strasna unava

lollitka25
autor
29. apr 2019

@melody5 tiez je namne ten pocit unavy,ani do vane sa mi nechce z gauca, cely vikend pod paplonom pri telke,ked idem robit jedlo pre muza asi hodinu sa nato “chystam” taka som leniva

lollitka25
autor
29. apr 2019

@melody5 pockala si az na meskajucu mrsku s testom ci si si spravila aj skor? Ja som si vcera pre istotu spravila ale bol neg a menzes ma prist az o tyzden

asia83
29. apr 2019

@lollitka25 Na začiatku mi bola tiež stále zima.

melody5
29. apr 2019

@lollitka25 nie, cakala som, test som si urobila asi 2 tyzdne po termine ms.Pockaj este nejaky cas, drzim palce!

lollitka25
autor
29. apr 2019

@melody5 ten tyzden bude meeeeega dlhy mam taky pocit, ale neviem preco ale som si ista ze som v tom, bazalku mam 37,1

ellieellie
29. apr 2019

Ja som niekolko rokov nebola chora a zrazu som ochorela, tiez ma vsetko bolelo, ale mala som aj realne teplotu a bolest hrdla. Meskajucu menstruaciu som pripisovala chorobe. Napokon som zistila, ze som tehotna. Potom dlho dlho nic, bola som zdrava ako repa a zrazu - zase choroba. Vtedy som si uz bola ista, ze som opat tehotna a instinkt ma neklamal 🙂

lollitka25
autor
29. apr 2019

@ellieellie gratulujem🤗🤗🤗🤗

andrea78
29. apr 2019

@lollitka25 aj ja, 2x tehotná, 2x pocit akoby chripky na zaciatku a pri druhom okren pocitu choroby aj zvysena teplota nad 37 v trvani asi 2-3 tydne. Testovala som den,dve pred MS - negativny. Kedze som este test mala , nedalo mi to pokoj a testovala som aj po zvlastne slabej 3 dnovej MS, pripisovala som to chorobe, snazili sme sa dlho a uz som nedufala...a test bol pozitívny.

kristinaem
3. dec 2020

@andrea78 ahoj chcem sa opýtať na ten pocit chrípky ? Lebo ja dnes od rana som sa zobudila s tým že mám mega upchatý nos a len tieklo mi z neho teraz večer už je to v pohode , ale cely deň mi je zima a mám pocit tiež akokeby na mňa niečo liezlo ... to o tom prvýkrát citam že niečo take môže byť nakoniec tehotenstvo.

sylwi23
17. apr 2022

Ja to isté tento krát , ale úplne rozbitá... Len chcem spať a tiež tie pocity ako pri chrípke. Raz zima raz teplo dokonca sa mi vyhodil herpes po 13 rokoch na pere... Ta teplota u mňa je 37,1-37,3 a nič sa mi nechce len ležať a spať. Ja som prepínala svoje sily a išla cez a od vyčerpania sa mi na druhy deň urobil herpes. Neskutočná slabosť počas dňa a nakoľko nemám možnosť veľa oddychovať, Momentálne v dobrom závidím všetkým ženám ktoré čakajú 1.alebo 2.bábo... čo môžem ale povedať , že takúto únavu extrémnu mám po 1.krát a pripisujem to aj tomu, že som otehotnela len 9 mesiacov po pôrode. Cítim to pre telo úplný zaberák...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre