Pichanie vľavo dole najskôr v maternici

bobricek1979
11. aug 2018

Ahojte som 10tt aod rána ma dosť pichá vľavo dole je to v maternici taká bodavá bolesť stretli ste sa s niečím takým?Môže to byť rozťahovanie no, ale prečo by zo bolo len na jednej strane. Ďakujem maminky za rady

bona69
11. aug 2018

@bobricek1979 ahoj,ja som síce 7tt+6 ale včera v robote má tak pichalo skoro pol hodinu že som sa už bála,trochu som sa prešla a nejak to ustalo. Ja v takých chvíľach rýchlo utekám na wcko a zo strachom sťahujem nohavice. Manžel mi kázal myslieť pozitívne,tak sa snažím. Tak dúfam že aj tebe to prejde a že to tak má byť,nech je všetko ok❤️

veronice
11. aug 2018

@bobricek1979 je to uplne normalne 🙂 mna cely prvy trimestet pichalo vpravo dole. Teraz som 18tt a stale ma nieco picha, taha, tlaci.... hlavne klud, kym to noe su seriozne krce tak je to dobre - ako vravis - len sa roztahuje maternica 🙂

bobricek1979
autor
11. aug 2018

@veronice och dufam dnes je to pichanie dosť boľavé intenzívne ale len pichanie tak neviem dúfam to bude oki, ďakujem hádam to ustane dala som magnezko

bobricek1979
autor
11. aug 2018

@bona69 no malo ny to byť maternicou no také pichanie som intenzívne ešte nemala, uvidíme dúfam to bude oki

bona69
11. aug 2018

@bobricek1979 ja tiež beriem magnerot 2x1,lebo som spomínala dr že má pobolieva podbruško tak mi kázala kúpiť.len nech je bambulka v poriadku ❤️🤗

bobricek1979
autor
11. aug 2018

@bona69 mňa ani nebolí len tá bodavá bolesť dole vľavo ako keby vajecnik alebo v matetnici

bona69
11. aug 2018

@bobricek1979 mňa sem tam boli,sem tam picha

bobricek1979
autor
11. aug 2018

@bona69 v ktorom týždni si?

bona69
11. aug 2018

@bobricek1979 dnes 7tt+6

ohnicekatoast
11. aug 2018

@bobricek1979 ak ťa to bolí pre bezpečnosť bábätka by som šla na pohotovosť. 🙂

bobricek1979
autor
11. aug 2018

@ohnicekatoast už to prestalo ale ak sa to vráti pôjdem bola som na sone v stredu bolo oki a bola to taká bidava bolest nechcem chodit s kazdou blvoatou na pootovost furt mi nieco je

ohnicekatoast
11. aug 2018

@bobricek1979 Len chápeš, istota je istota, radšej nech ťa majú za blbca ako keby si mala prísť o bábo nebodaj.. 🙂 Poznám veľmi veľa prípadov kedy to nechávali tak a dopadlo to dosť na ...
Držím ti každopádne pršteky <3

bobricek1979
autor
11. aug 2018

@ohnicekatoast ďakujem a myslíš že také pichanie je nebezpečné?

floriana_
11. aug 2018

Baby.. netreba sa vôbec báť podla mňa a netreba ani na pohotovosť chodiť. Je to len bolesť oblých väzov maternice, ktore sa nestíhajú naťahovať a prisposobovať sa tak rýchlo rastúcej maternici. Vačšinou bolesť vzniká pri prevalovaní zo strany na stranu, prudkom vstávaní, atd.. Ak si vygooglite, ako vyzerá maternica a ako je upevnená vo vašom tele, pochopíte, že práve v tých miestach väzív vzniká bolesť. Len si treba dávať pozor pri pohyboch, ale bábatko to určite neohrozuje 🙂

zlte_kuriatko
11. aug 2018

@bobricek1979 mna to tiez tam picha :( a pritom 100% nie som tehotna,tak co to moze byt? Zrasty na vajecniku vajcovode alebo co? Chystam sa na gyndu,ale som zvedava

bobricek1979
autor
11. aug 2018

@floriana_ ďakujem ti si zlatá pozriem si to mna už z toho boli aj noha tak asi bzde to to čo vravíš asi tá ľavá strana je dosť citlivá bola som nedávno na sono brucha koli oblicke a všetko bolo oki aj babetko

bobricek1979
autor
11. aug 2018

@zlte_kuriatko tak cysta môže bolieť skús na gyndu

ohnicekatoast
11. aug 2018

@zlte_kuriatko Ja cystu nemám a mám to isté, tehotná nie som 🙂 Ja by som ti poradila zájsť na gynku, ak na nič nepríde, treba zájsť na gastro, môže to byť hrubé črevo 🙂

hennyinnsbruck
11. aug 2018

Ak to neni Neustale je to ok..neviem ako ides na wc moze to byt aj crevo alebo spominane roztahovanie. Daj si magnezko. Neuskodi 😊

arcanne2
11. aug 2018

Mne tiez povedal Dr. že sú to väzy pravdepodobne, tiež ma to často bolí.pomaha mi ľahnúť si na tú stranu na ktorej má picha, vacsinou to vždy prejde.na pohotovosť by som s tým nešla pokiaľ sa to nezhorsuje

bobricek1979
autor
11. aug 2018

@arcanne2 skúsim via c ležať asi to budú tie väzy

bobricek1979
autor
11. aug 2018

@hennyinnsbruck dala som si magnerot hádam sa to úplne ukludni, ďakujem

bona69
11. aug 2018

@bobricek1979 no ja som včera ráno zabudla zobrať pred odchodom do práce, a možno aj preto ma to pichalo tak.dnes je to lepšie, dúfam že aj tebe to prejde❤️

bobricek1979
autor
11. aug 2018

@bona69 ono to prešlo ale občas pichne nesmiem robiť prudké pohyby

hennyinnsbruck
11. aug 2018

@bobricek1979 este budes mat vselijake boliestky.. Moja babulka mala nozky pri vajecniku.. To bola ina bolest. Ani do kuchyni prejst. Od vajecnika k oblicke mi bolest vystrelovala... A na utzv nooooo ved aha ako si sedi
😂 😂

bobricek1979
autor
11. aug 2018

@hennyinnsbruck no neviem kde je to naše ale tiež ma bolí vajecnik na ľavo až oblička bola som koli tomu až na sone a všetko bolo oki tak uz neviem☺️

ivka2112
14. aug 2018

@veronice to som stastna ze to takto pises, pretoze ja mam posledne dva dni dost bodanie (alebo pichanie) vpravo dole v podbrusku. Nie cely den, ale vcera napriklad asi 5 min vkuse a potom semtam pich cez den. A dnes zase tak podobne. Som 7tt+2. Myslis ze to je teda ok?

veronice
14. aug 2018

@ivka2112 ja myslim ze je to ok ;) ale ak ti to bude velmi velmi neprijemne, volaj lekarovi, on sa ti k tomu vyjadri

janik090
21. sep 2018

Ahojte žienky a mali ste aj takú bolesť že zo spodnú z vaginálneho otvoru vám išlo pichanie hore ako keby do vaječníkov. Teraz ma aj vag. otvor celkom boli a ťahá. Som v 7tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre