Originálne oznámenie tehotenstva

27. máj 2023

Oznamovali ste rodinke (rodičia a svokrovci) nejak originálne svoje tehotenstvá? Ak áno, pochváľte sa a inšpirujte ma 🤭 pri prvom dieťatku sme dali stieracie losy, Ach to bolo sĺz od radosti♥️🍀 teraz o dva týždne po poradni ideme oznámiť naše ďalšie bábätko, a tiež by sme chceli nejak pekne♥️

sajmonka_1216
27. máj 2023

my sme teraz dostali os švagrovcov v obálke ich fotku ako držia body 🙂 tiež milé, neboli potrebné slová.. žreby sme dávali aj my :D

greta2017
27. máj 2023

Kamoska mala oblecene tricko a na bruchu napis "uz mam 9tyzdnov" ...a prisla k nim v mikine a len tak ju dala dole a cakala kto si to vsimne ako prvy😉☺️❤️

16silvuska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexka89
27. máj 2023

Normálne sme povedali alebo zatelefonovali

basska_b
27. máj 2023

Nechcem demotivovat, ale pri dalsom tehotenstve uz nadsenie nebude az take a pri tretom uz vobec nie. Ja uz som to pri tretom nechala, nech si vsimnu brucho - a najhorsie je, ze vzdy ked sme chceli pockat do 12tt a mat to ako prekvapko, tak ma vynukovali alkoholom a tak to zistili

biem22
27. máj 2023

Neviem koľko má prvé dieťatko rokov, ale my sme urobili video. Syn mal rok a pol vtedy. Dala som mu fotku utekal s ňou po dome, ja som sa opytala , že čo to má a on že ba (bábo) - pekne mi to ukázal a potom, že čo tam robí a on šš(spinká). Veľmi to bolo pekné, niekoľko krát sme si to museli pustiť 💙 ozaj bol perfektný a to som natočila hneď na prvý krát 😍. Video sme pustili na mojej oslave narodenín len tak zrazu, chvíľku potom ako sme pustili pesničky na tv.

lauriik
27. máj 2023

Ja som odfotila dceru s tabulkou na ktorej bol napis status jedinacika vyprsi marec 2020.

natali_hamzova
31. máj 2023

My sme rodine oznámili takto🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre