Odporučte časopis pre tehotné

zuzana_kuk
25. jún 2019

Ahojte, chcela som sa poradit, viete, ktory casopis je "najlepsi" na citanie pre tehotne / buduce mamicky? Je ich vela na trhu co som pozerala, ale ktory odporucate kupit? Aby som nemusela kupovat kazdy mesiac iny. Dik

zeytin
25. jún 2019

Ziadny... Vyhodene peniaze 😄

lucka12399
25. jún 2019

@zuzana_kuk raz mi mama jeden kupila.. no pytala som ju nech uz nekupuje viacej.. nic som sa nedozvedela .. ked nieco potrebujem spytam sa dr, kamaratiek co boli tehotne alebo popripade vygooglim

ellaafi
25. jún 2019

@zuzana_kuk teraz nájdeš veľa časopisov aj na webe....... Ale ja som mala počas tehotenstva predplatený časopis Mama a ja

simonecka008
25. jún 2019

@zuzana_kuk naco casopis? Vsetko najdes na modrom konovi 😁 zbytocne vyhodene peniaze.

zuzana_kuk
autor
25. jún 2019

Pozriem teda mama a ja, niekde som citala, ze je aj digitalne predplatne. A uvidim ci to budu zbytocne vyhodene peniaze.
Ano tu na modrom konovi najdem asi vsetko, ale ak sa nahodou spytat nieco viac co niekomu nesedi tak uz "hejtuje". Aj keby radsej mohla nenapisat 🙂

dracikdrahosko
25. jún 2019

Ja tiež odporúčam Mama a ja, kupovala som si ho od chvíle, keď som ostala tehotná a ešte dlho potom. Určite ho odporúčam a tiež nesúhlasím s názorom, že sú to zbytočne vyhodené peniaze. Ešte som si zopár ráz kúpila aj "Dieťa", no tento časopis mi pre jeho úplne odlišnú formu od Mama a ja nevyhovoval. Takže tento radšej nekupuj🙂

ellaafi
25. jún 2019

@zuzana_kuk pre začiatok si kúp jeden možno dve vydania, a posudiš sama či si chceš predplatiť. Niekedy sa oplatí to predplatné aj kvôli darčeku ktorý k predplatnému ponúkajú

elviku11
25. jún 2019

Mne na všetkých tých časopisoch vadi, že pomaly na každej strane silno propagujú nejakú značku/výrobky pre deti. Pritom 90 percent tých blbosti som vôbec pri dvoch deťoch ani raz nepotrebovala. Keď si to predplatis a budeš to čítať, dostane sa ti to do podvedomia a presvedčia ťa, že je to to najlepšie, že sa bez toho nezaobides atď... už len preto by som si to nekupovala

bert22
25. jún 2019

@zuzana_kuk na internete najdes vsetko o tehotenstve a nemusis minat peniaze na casopisy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre